Megane 3 araç içi karbon folyo kaplama

adigeemre

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Orjınal gibi olmuş gerçekten çok güzel...güle güle kullan

Edessar

Melih UĞUR-Ankara,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İnsanın elininde bu tarz işlere atkın olması gerekiyor... Çok güzel olmuş fabrikadan böyle çıkmış gibi ;)

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aklıma girdiniz şimdi bende yapıcam aynısından olmuyo böyle hehehehe
Elinize sağlık gerçekten on numara olmuş :)

dniz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun çok güzel olmuş :)

UGURMELIH

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Elden folyo satan bi yere rastlarsam alıp yapıcam, gerçekten çok beğendim :)

5 gün önce ankarada kızılayda reklamcı arıyordum etrafada soruyordum kimse bilmiyor 1 tane buldum belki onda vardır dedim karbon folyo fakat yoktu ostimde olabileceğini söyledi bana bende oraya kadar gidemem dedim internetten verdim siparişini :D

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
5 gün önce ankarada kızılayda reklamcı arıyordum etrafada soruyordum kimse bilmiyor 1 tane buldum belki onda vardır dedim karbon folyo fakat yoktu ostimde olabileceğini söyledi bana bende oraya kadar gidemem dedim internetten verdim siparişini :D
Ne kadar peki?

UGURMELIH

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

bana 2 folyo kargo ücretiyle 50 liraya geldi gri zaten fotoların birinde gözüküyor siyak olan ondan daha büyük siyah olan araç tavanını kaplardı hiç kesmeseydim

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bana 2 folyo kargo ücretiyle 50 liraya geldi gri zaten fotoların birinde gözüküyor siyak olan ondan daha büyük siyah olan araç tavanını kaplardı hiç kesmeseydim
Oo iyiymiş o zaman, ama internetten alışveriş yapmadığım için rast gelmesini bekleyeceğim, bi acelesi yok zaten beklerim :)
Sizin yaptığınız yerler yap yapılası yerler uygulama cuk diye oturmuş.Bende sağ ve sol havalandırma ızgaraları metalik gri olduğu için onlara dokunmam eğer yaparsam, sadece ön panele ellerim :)