Megane 3 araç içi karbon folyo kaplama

laslandes

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok güzel olmuş eline sağlık, benimde buna benzer bi plan'ım var ama üşengeç bir insan olduğum için erteleyip erteleyip duruyorum. ayrıca direksiyon kılıfı çok kötü durmuş, hiç takmasan orjinal direksiyonunu kullansan çok daha güzel olur bence. soyulmuş olsa bile o şekilde kullanmayı tercih ederim.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
​Açık gri folyonun tonlaması çok güzelmiş,işçiliğinde çok iyi emeğine sağlık kardeşim...:eyv

UGURMELIH

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok güzel olmuş eline sağlık, benimde buna benzer bi plan'ım var ama üşengeç bir insan olduğum için erteleyip erteleyip duruyorum. ayrıca direksiyon kılıfı çok kötü durmuş, hiç takmasan orjinal direksiyonunu kullansan çok daha güzel olur bence. soyulmuş olsa bile o şekilde kullanmayı tercih ederim.

direksiyon ve vites topuzu soyulduğu için servise gittiğimde fotolarını çekip merkeze yolladılar hiç haber gelmedi sonrada soyulu gözüktüğü içinde çok kötü duruyordu böyle bişey gittim aldım bende direksiyon dahada kalınlaştı daha iyi tutuluyor şimdi.

TRSemih

Semih Yağıbasan-Ankara,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
işçilik ve uyum süper görünüyor, elinize saglık. güle güle kullanın :eyv

Daywalker

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
ÇOk güzel çok yakışmış yanlız birşey dikkatimi çekti emniyet kemeri sinyali çalışmasın diye taktığın şey , bi kazada başa iş açabilir ben kaza yaptığımda arabada ki şeyler çizmişti beni :)

UGURMELIH

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ÇOk güzel çok yakışmış yanlız birşey dikkatimi çekti emniyet kemeri sinyali çalışmasın diye taktığın şey , bi kazada başa iş açabilir ben kaza yaptığımda arabada ki şeyler çizmişti beni :)

Aslında o taktıklarım öle deildi shell den aldım 2 sini aldığım şekilde girmedi bende içini açıp öle taktım. zaten kenarlarını törpüleyeceğim benimde aklımda düşündüğün için saol :eyv

kangomania

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
direksiyon ve vites topuzu soyulduğu için servise gittiğimde fotolarını çekip merkeze yolladılar hiç haber gelmedi sonrada soyulu gözüktüğü içinde çok kötü duruyordu böyle bişey gittim aldım bende direksiyon dahada kalınlaştı daha iyi tutuluyor şimdi.
direksiyon simitlerinin belli bir kalınlığı varmış emniyetli sürüş için. kılıflar bunu ortadan kaldırıyor.
uygulamalar çok güzel olmuş ve başarılı :eyv emeğinize sağlık

UGURMELIH

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
direksiyon simitlerinin belli bir kalınlığı varmış emniyetli sürüş için. kılıflar bunu ortadan kaldırıyor.
uygulamalar çok güzel olmuş ve başarılı :eyv emeğinize sağlık

hadi yaaa. doğrudur ona göre yapılmıştır soyulu gördüğüm zaman direksiyonu sinir oluyorum. olsun böyle kullanmayada alıştım ben.

meganeankara

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende çok beğendim eline sağlık...bende istesem kaça yaparsın :)))))

Megane-FU*

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
elinize sağlık çok şık olmuş .