Megane 3 eksi/eksikleri...

Megane-FU*

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
aynen öyle dostum... bir kaç şeyi ben ekleyeyim çünkü benimkindede yok seninkindede yoktur diye tahmin ediyorum :D
-direksiyon kumanda düğmelerinin içine ışıklandırma tesisatı yapılabilirdi
-yan aynaların kararan ve ısıtmalı olması lazım
-ön yolcunun sürücü camını açıp kapabilmesi için kapıya 2. düğme eklenebilirdi
-kapı içi kromajının üstüne güzel bir fontla megane yazılabilirdi
aynennnnnn öyle hepsine katılıyorum yazdıklarından bendede yoklar çünkü :D

Daywalker

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arabamı sürüyon jeep mi bellisiz çok yüksek herzaman için en full une binmek gerek yoksa clio almak daha mantıklı...Büyük konuşmayımda öldürselerde bidaha 45 milyar bayılıp almam...Reno dedik bakımda az masrafı olur dedik 650 milyon bakım parası istemişlerdi..Ne anladım ben bu işden :D...Ama az yakıyor araba..ekonomi istiyorsan alıcan alıp binicen 5-6 yıl cepin rahat eder. tek artı yanı bu

Megane-FU*

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arabamı sürüyon jeep mi bellisiz çok yüksek herzaman için en full une binmek gerek yoksa clio almak daha mantıklı...Büyük konuşmayımda öldürselerde bidaha 45 milyar bayılıp almam...Reno dedik bakımda az masrafı olur dedik 650 milyon bakım parası istemişlerdi..Ne anladım ben bu işden :D...Ama az yakıyor araba..ekonomi istiyorsan alıcan alıp binicen 5-6 yıl cepin rahat eder. tek artı yanı bu
sen baya muzdaripsin ben 22 yaşındayım 2004 yılından beri renault kullanıyoruz 2004 model megane II almıştı babam o zaman 2009 satmıştık sonra volkswagen golf aldırmıştım yeni kasası çıktı diye onuda sattım yeni kasa golf alıyordum 5 ay sonraya tarih vermişlerdi sonra tekrar renault yöneldim ve çokta memnunum ufak tefek şeyler haricinde
+ şöyle söyliyim sana ben 2009 model golf'ümü 5.000km bakıma götürmem gerekiyordu otomobil bilgisayar verilerine göre her 5.000km 500 tl aşa yukarı para alıyorlardı periyodik bakım.benim bu aracımın ilk bakımı 20.000 250 tl bitti sen 650 tl bakımdan neyi kast ettiğini çözemedim :)

Daywalker

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bütün renolara bi lafım yok burda sadece megane 3 e 45-50 milyar verip almam dedim bidaha..Bence haketmiyor eksiği çok...Herkesin kullanış şekli değişik bakıma girince herkese aynı para çıkaçak diye bi kural yok sana 250 çıkmış temiz hız yapmadan kullanımışın demek..Ben devirli kullanan biriyim..Bide isteyene arabayı veriyodum

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Bütün renolara bi lafım yok burda sadece megane 3 e 45-50 milyar verip almam dedim bidaha..Bence haketmiyor eksiği çok...Herkesin kullanış şekli değişik bakıma girince herkese aynı para çıkaçak diye bi kural yok sana 250 çıkmış temiz hız yapmadan kullanımışın demek..Ben devirli kullanan biriyim..Bide isteyene arabayı veriyodum

Yaptiğin Kazada Reno Değil De Başka Bir Araç Olsa Ama Allah Korusun Sonuclari Farkli Olurdu Bence Polemik Olsun İstemiyorum Ama

Daywalker

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi olayı reno düşmanlığına çekmeyin 2 dakika da ya ben megane 3 hakkında görüşümü belirttim artıları eksiği yazmışınız bende görüşümü yazdım alla alla..ben seat ibizanında içinden de çıktım bariyere girmiştim sefaköyde..tek dediğim olay şudur 45-50 milyar arası verip megane 3 alıcağıma 2002 - 2003 daha kaliteli arabalar alabilirim

Megane-FU*

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
şöyle söyliyim aracımı 4.000 - 4.5000 devirden aşağı vites attırmam çok hızlı ve atik kullanırım ikimizde demekki hor kullanıyormuşuz aracı ha ne yapmam aracımı babama bile vermem herşeyini ben bilirim 650 tl çok çok iyi bi rakam çıkarmışlar sana :D:D

Daywalker

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
şöyle söyliyim aracımı 4.000 - 4.5000 devirden aşağı vites attırmam çok hızlı ve atik kullanırım ikimizde demekki hor kullanıyormuşuz aracı ha ne yapmam aracımı babama bile vermem herşeyini ben bilirim 650 tl çok çok iyi bi rakam çıkarmışlar sana :D:D

Birgün gel bakırköye görelim nasıl devirli kullanıyon

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
abi olayı reno düşmanlığına çekmeyin 2 dakika da ya ben megane 3 hakkında görüşümü belirttim artıları eksiği yazmışınız bende görüşümü yazdım alla alla..ben seat ibizanında içinden de çıktım bariyere girmiştim sefaköyde..tek dediğim olay şudur 45-50 milyar arası verip megane 3 alıcağıma 2002 - 2003 daha kaliteli arabalar alabilirim

Yok Eyvallah Tamamdır

Megane-FU*

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Birgün gel bakırköye görelim nasıl devirli kullanıyon
0da güzel :) Kolay gelsin arkadaşım sana olay konuşmalardan ötürü kötü yola gider allah korusun mübarek aylardayız birbirimizin kalplerini hiç kırmaya değmez iyi akşanlar.