Megane 3 eksi/eksikleri...

Daywalker

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
furkan dediklerinde doğrusun kardeşim :D ben sana senin sıramana göre cevap vereğim kardeşim :D

1- yay takarız olur biter :D

2- dediğin çok doğru çabuk soyuluyor en iyisi dışarda deri kaplatmak :D

3-motor seçeneği bunada şükür astralara baktıktan sonra ha ama focuslar gibi 1.6 115 bg olabilirlerdi chiplede 150 çıkarırdık biz onu

4- o xenon sorunu bende yok kardeşim

5-dediğin çok doğru ben tek kapısını alıcaktım benm boy 1.70 tek kapıda vuruyordu arkaya oturdugum zaman kafam tavana 5 kapılısını aldım arka diz mesafesi çok yetersiz

6- dediğin vızırtı doğru bravo :D

Megane 3 ün sağlamlığı falan herşeyi güzelde , 1 yıl sonra direksiyondan torpidodan sesler gelmeye başladı birde şuan 1.5 experssion 105 hp 2011 45bin ytl
gidip bir o arabanın iç konsoluna bak sitesinden sonra gidip ford fiesta 30 bin ytl sonra git ford sitesinden o arabanın içine bak ne demek istediğimi anlarsın reno motor yapıyor gerisine karışmıyor ne iç güzelliği var onu bırak dışınıda bozuyor yüksek yaparak....birde senin araba kaç hp ki 140 -150 hp almaya çalışıyorsun chiple

Megane-FU*

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Megane 3 ün sağlamlığı falan herşeyi güzelde , 1 yıl sonra direksiyondan torpidodan sesler gelmeye başladı birde şuan 1.5 experssion 105 hp 2011 45bin ytl
gidip bir o arabanın iç konsoluna bak sitesinden sonra gidip ford fiesta 30 bin ytl sonra git ford sitesinden o arabanın içine bak ne demek istediğimi anlarsın reno motor yapıyor gerisine karışmıyor ne iç güzelliği var onu bırak dışınıda bozuyor yüksek yaparak....birde senin araba kaç hp ki 140 -150 hp almaya çalışıyorsun
chiple

150 yanlış yazmışım pardon 105 bg araç 140 bg bulur diye tahmin ediyoruz

Daywalker

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
35 hp sırf chiple yaptırırsan motor elinde kalır bence

Megane-FU*

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
35 hp sırf chiple yaptırırsan motor elinde kalır bence

kalırsa yenisini alırızo zaman sıkıntı yok demeqtir.

excoupe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aynen öyle paşam