Megane 3 / Fluence trim sesi kesme..

Aykut_25

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba Aykut Bey,

Koltuk kafalarinda sallanma veya lakalardan gecerken gicirti sesi cikarmasi ile ilgili bir sorun yasadiniz mi?

tam olarak nerede gıcırtı ?

Aykut_25

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
O alt plastik parça çıkiyor. Çıktıktan sonra koltuk iskeletine denk gelen yerlerine yalıtm yapın. Gıcırti kalmayacaktir

serkanaydin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
resimleri yüklerken site takılıyor. şimdilik böyle yaptım.

hocam resimdeki orijinal hoparlörlerin rms değeri kaçtır nerden temin edebiliriz? ses kalitesi nasıl ? pionerr kullanıyorum berbat

srdr87

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hocam resimdeki orijinal hoparlörlerin rms değeri kaçtır nerden temin edebiliriz? ses kalitesi nasıl ? pionerr kullanıyorum berbat
Rms si yazmıyor üstünde heralde bende bozuk olup sökülen var yarın kontrol ederim yine.
Megane3 privilige var bende ses sistemi berbat. Bu araçlarda ses sistemi genelde çok yetersiz. Komple sistem yapmak lazım.

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sharkemre

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
geçen gün yeni megane ye bindim megane 4 hemde gt line dı en dolu sistem 8 inchlik tablet ekranlılardan ama maalesef ses sistemi o fiyatta ve dolulukta bir araca yakışmıyor 24-25 lerden sonra basslarda bozulma oluyor 30 ıu görmeden ses iyice berbatlaşıyor yani megane 4 lerinde ses sistemi 5 para etmez maalesef renault şu ses sistemi işini yapamıyor merak ediyorum talisman ve yeni kaleos ta nasıl acaba ?

Aykut_25

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bose olanlar çok iyi. Geri kalan vasat.

delimatrock

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam megane 3'ün trim sesi sorununu çözmüşsün, helal olsun :)

Koru

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam yeni bir megan 3 kullanıcı olarak bende sizinle birebir aynı yerlerden gelen seslerden rahatsızım özellikle kapı kolu. Resimler silinmiş acaba yeniden yüklenme şansı var mı ? şimdiden teşekkür ederim.

Samas

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Emeğine sağlık.. il fırsatta ben de kapıları sökeceğim.. zira diğer bütün yalıtımları yaptım.
sökmüşken de ayna altı aydınlatma yapacağım mantar led lerim hazır 7805 entegrelerim de hazır hepsi beni bekliyor...