Megane 3 Paket Özellikleri Hakkında

muzikadami

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben GTline seviyorum mavi olacak cam tavan ile muhteşem oluyor .
evet hocam, bende gt line paketini begendım, fiyat da privilege ile aynı nerdeyse ama tabi seçenek biraz daha az,özellikle mavi rengi harika gerçekten ama çok az var ilan.
Olanlarda çok pahalı maalesef.
gt line 17 lastikmiş ve çift şanzıman varmış, yakıt olarak diğer paketlerden daha fazla yakıyordur değil mi?

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
evet hocam, bende gt line paketini begendım, fiyat da privilege ile aynı nerdeyse ama tabi seçenek biraz daha az,özellikle mavi rengi harika gerçekten ama çok az var ilan.
Olanlarda çok pahalı maalesef.
gt line 17 lastikmiş ve çift şanzıman varmış, yakıt olarak diğer paketlerden daha fazla yakıyordur değil mi?

Arac setup geregi mitlaka fazla yakiyordur. Ama soyle soyleseyiyim megane rs testinde ortalama kullanimda 10 litre vermisler. Cokta degil aslina bakarsaniz. Tabi basmaya gore 20-25 lere cikiyor ama sakin kullanimda 10 litrenin altina iner.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

muzikadami

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arac setup geregi mitlaka fazla yakiyordur. Ama soyle soyleseyiyim megane rs testinde ortalama kullanimda 10 litre vermisler. Cokta degil aslina bakarsaniz. Tabi basmaya gore 20-25 lere cikiyor ama sakin kullanimda 10 litrenin altina iner.

hocam fabrikala verilerinde aynı yazıyor diiğer paketlerle, bu bencede mümkün değil.
100 kmde 10 litre çok fazla bence o kadar değildir.

tüm ilanlarda yakıt kısmında bu şekilde yazıyor,
Yakıt Tüketimi (Şehir içi / Şehir dışı)5,1 lt / 4 lt

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Dizel 1.5 DCI 105 lik 6 ileri Kangoo ile 6 lt yi bu sene daha görmedim . EDC de sakin kullanımda 6 anca olur . Araca motor torkuna alışınca düşük değerleri görmek çok kolay

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hocam fabrikala verilerinde aynı yazıyor diiğer paketlerle, bu bencede mümkün değil.
100 kmde 10 litre çok fazla bence o kadar değildir.

tüm ilanlarda yakıt kısmında bu şekilde yazıyor,
Yakıt Tüketimi (Şehir içi / Şehir dışı)5,1 lt / 4 lt

Ustat ornegi rs icin vermistim ben :)