Megane 3 sunroof/cam tavan taktırma ?

YiGitalp

ID=04, R5 Coupe,
Genel Başkan
Bilgi Girilmemiş
Showroom aracını almasaydın keşke...İthalinden sipariş verip onu bekleseydin daha iyi olurdu.Ayrıca nakliye esnasına yapacağı km maksimum 8 km yi geçmez hiçbir araba,nakliye sırasında arabaların sağını solunu sürtüp duruyorlar.Yani kesin test aracı olarak kullanılmış o zaman o araba.

ce_dribble

Damla Ş,
Bilgi Girilmemiş
Showroom aracını almasaydın keşke...İthalinden sipariş verip onu bekleseydin daha iyi olurdu.Ayrıca nakliye esnasına yapacağı km maksimum 8 km yi geçmez hiçbir araba,nakliye sırasında arabaların sağını solunu sürtüp duruyorlar.Yani kesin test aracı olarak kullanılmış o zaman o araba.

evet bunu anladığımda çok geçti... bir de yazılı bir durum olmadığı için şikayet de edemem ben öyle bişi demedim der çıkarlar işin içinden... neyse ki aldığımda vuruğu sürtüğü yoktu sanıyorum, hepsini ben kendim yaptım hehe
bu arada bekleyecek vaktim yoktu eski arabamı satmıştım ve acilen bir araba almam gerekiyordu stoktaki bir arabayı almam lazımdı yani... yoksa ben bu meggylerin vişne rengi var ondan ısmarlayacaktım 3 ay beklersin dediler... stokta yoktu... benim de bekleyecek vaktim yoktu... aracın içine oturdum çok beğendim ben bu arabayı alıyorum dedim çıktım içinden... tek atış yani... başka hiç bi yere bakmadım bile... ilk görüşte aşktı benimki :)

hammer

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende megane 2 sedan araçım var 2005 anka otomotivden sunroof taktırmayı düşünüyorum ama içim huzursuz ne dersiniz anka otomotiv bu konuda tecrübelimi