Megane 3 sunroof/cam tavan taktırma ?

ce_dribble

Damla Ş,
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar, benim aracım megane 3 sport edition edc 110bg ve 1 yaşında. Ben aracı alırken beni orijinal fransız diye kandırdıkları için hiç bir şeyine dokunmak istememiştim ama kısa bir süre önce aracın Türk Malı yurdun malı olduğunu öğrendiğim için fikrimi değiştirdim. Ben bir cam tavan hayranıyım aslında. Bana alırken yok bunlarda filan dediler ama megane 3 te cam tavan olan modeller var... sunroof lu modeller zaten var.. Ben aracıma bunlardan birini yaptırmak istesem nereye gitmem gerekir? bunu garantiye ekletebilir miyim? veya ne kadar tutar? orjinalliğini bozdum gerekçesiyle aracın fiyatı çok düşer mi yoksa güzel bi özellik olduğu için değerlenir mi? fikirlerinizi bekliyorum. teşekkürler.

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Adam gibi bir sunroof webasto falan 1500 lira tutar.Cam tavan olayı çok daha büyük bişey, istersen sen arabayı sat ben sana cam tavanlı Megane veriyim Damla abla orjinalini bozma :D
Cam tavan olayı çok daha zor ve kıyma bence güzelim arabanın tavanını kesmeye..
(Ben Furkan-Renaultolog :))

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
uzak dur derim isterlerse 1000 tl gibi bir rakam olsun aracın orjinali gibi olmadığı gibi 1 yıl sonra da yağmur kar da su kaçırmalarla uğraşırsın eğer şart diyorsan aracını cam tavanlı ile takas edersin bu kadar basit

Sedat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
uzak dur derim isterlerse 1000 tl gibi bir rakam olsun aracın orjinali gibi olmadığı gibi 1 yıl sonra da yağmur kar da su kaçırmalarla uğraşırsın eğer şart diyorsan aracını cam tavanlı ile takas edersin bu kadar basit

:eyv :eyv:eyv

ce_dribble

Damla Ş,
Bilgi Girilmemiş
aracımı çok seviyorum ben orijinal fransız olmasa bile özel bir araç sayısı çok fazla değil... donanımı da en dolu modellerden biri... meganedan bıkana kadar arabamı kimselere vermeyi düşünmüyorum... takası geçin :)
yani diyosunuz ki yetkili servise filan bile taktırma vazgeç bu sevdadan... cam bile açmıyosun zaten otomatik çift taraflı klimanla mutlu mesut takıl :) sunroof senin neyine diyosunuz yani :p

Sedat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Zaten dediğn gibi özel seri bulunmaz hint kumaşı misali. zaten farklılık burada başlıyo hiç düşünmeyin Sunroof felan

ce_dribble

Damla Ş,
Bilgi Girilmemiş
peki led far ve stop taktırmak istesem bunu da mı tavsiye etmezsiniz? konu değişti biraz ama?

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aracı mahveder üstede sadece cam tavan için en az 3-4 bin alırlar aracında sürekli serviste olur su akıtıyor diye

ce_dribble

Damla Ş,
Bilgi Girilmemiş
Kaliteli ürünlerle yapıldığı zaman güzel olur.
araştırmak lazım... kesin karar verdiğim zaman tekrar danışırım o halde...