Megane 3 sunroof/cam tavan taktırma ?

mert hitay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
eyvallah saol kardeş :p yalnız bu abla olayı eceline susamış gençler için olmalı :) demeyin bana abla mabla :D

hehehehe her yasın ayrı bir güzelliği var ama abla hihi işin sakası napsın bu gençler abla demicekte ne dicek hımmqw

mert hitay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
dayak yemeden kaçıyım ben :bant:D

ce_dribble

Damla Ş,
Bilgi Girilmemiş
cocuk dendi ama bizim yas grubumuza simdi hepimizin ABLA demesi gerekmez miiii :p hehe
abla dediği için çocuk dedim sen de abla dersen sana da çocuk derim... benim senle yaşıt kardeşim var o ayrı... :)

mert hitay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abla dediği için çocuk dedim sen de abla dersen sana da çocuk derim... benim senle yaşıt kardeşim var o ayrı... :)

yanlış anlaşılmasın 2-3 yas büyüklerede abla derim saygılı olmak adına :) abla yerine ne dememi isterseniz söyleyin öyle hitap ediyim bundan sonra :) çocuk yerinede genç yada mert'i tercih ederim sizin içinde uygun ise qw

Son düzenleme:

duymaz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş

ben takılma manasında soylemiştim ama hani geyik muhabbeti anlamında yanlış anlasılmısım gibime geldi

ce_dribble

Damla Ş,
Bilgi Girilmemiş
Gencler bana kisaca Damla deyin rahat olun ben saygisizlik olarak algilamam tam tersi samimiyet olarak algilarim ;)

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
isimle hitap etmek garip geliyorsa ortak ( tabii damlada uygun görürse ) bir lakap belirleyin daha kolay olur bence öyle çünkü ben hep öyle yapardm büyüklerime karşı..:eyv

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar, benim aracım megane 3 sport edition edc 110bg ve 1 yaşında. Ben aracı alırken beni orijinal fransız diye kandırdıkları için hiç bir şeyine dokunmak istememiştim ama kısa bir süre önce aracın Türk Malı yurdun malı olduğunu öğrendiğim için fikrimi değiştirdim. Ben bir cam tavan hayranıyım aslında. Bana alırken yok bunlarda filan dediler ama megane 3 te cam tavan olan modeller var... sunroof lu modeller zaten var.. Ben aracıma bunlardan birini yaptırmak istesem nereye gitmem gerekir? bunu garantiye ekletebilir miyim? veya ne kadar tutar? orjinalliğini bozdum gerekçesiyle aracın fiyatı çok düşer mi yoksa güzel bi özellik olduğu için değerlenir mi? fikirlerinizi bekliyorum. teşekkürler.

Ankara Şaşmaz Oto sanayi sitesi WEBASTO Yetkili Servisi Anka Otomotiv. Webasto şu an piyasadaki en pahalı sunroof olabilir. Nedeni lüks otomotiv firmalarının tercihi olması, kalite servis vb. faktörlerdir.
Ama kalite, servis kullanım yönünden oldukça rahat. Ufuk Bey ve ekibi 45 dakika içerisinde aracınızı size istediğiniz sunroof takılı olarak teslim edecektir.
Benim aracın uygulaması 11 ay önce orada yapıldı.

Arcınızın tavan korozyon garantisi bozulacaktır. Kaskoya işletebilirsiniz. Zaten ürün 2 yıl garantilidir.

Yok araç takla mı attı, yok birşey mi var sorularını WEBASTO da duymazsınız. Orjinali gibi olmuyor diyenler mevcut. Herkesin fikrine saygı duymak lazım. Ancak yorumlar için WEBASTO sunroof denediler mi sormak gerekiyor. Çok konuşulan Mercedes ve BMW başta olmak üzere bu araçların sunrooflarının markalarına bakabilirler. Karşınıza WEBASTO çıkacaktır. Bu uygulama için herkes birşey söyledi. 1,5 ay araştırdım, Daha 3 aylık sıfır arabanın tavanını kestirdim ama profesyonellere. Anka Otomotivde sadece sunroof uygulaması mevcut. Aksesuar vb bulamazsınız. Zaten aksesuarcıların bu işi 4dört dörtlük yapması çok zor.

Bu uygulama tartışmaları devam ederken siz aracınızın sunroofunu açar, keyifle gezersiniz :eyv

ANKA OTOMOTV

Webasto Hollandia 700 Inbuilt Sunroof - YouTube
Webasto Hollandia H500 Twin Electric Tilt and Slide Sunroof by Executive Autocare Hemel Hempstead - YouTube
CITROEN C2 WITH WEBASTO HOLLANDIA 300 DELUXE MEDIUM SPOILER SUNROOF WITH ROLLERBLIND - YouTube
WEBASTO HOLLANDIA 300 CLASSIC LARGE MANUAL SPOILER SUNROOF - YouTube
2009 Honda Fit with Webasto Panoramic Sunroof - YouTube
2009 Lincoln MKS with Webasto Sunroof - YouTube

Son düzenleme: