Megane 3 sunroof/cam tavan taktırma ?

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abla ben sana bu terbiyesizler gibi Abla Demicem :D INSAN HIÇ Kendisinden on yaş büyük birine Abla der mi? Demez ne der TEYZE DER :D

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu konuyu dun gece bende düşündüm aklımdan geçti ama arkadaşların yorumlarına baktım hem orijinallik bozulması açısından Hemde ilerde yaratabilecek sorunlAR yüzünden vazgeçtim. Bence sende vazgeç DAMLA:)

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
aracımı çok seviyorum ben orijinal fransız olmasa bile özel bir araç sayısı çok fazla değil... donanımı da en dolu modellerden biri... meganedan bıkana kadar arabamı kimselere vermeyi düşünmüyorum... takası geçin :)
yani diyosunuz ki yetkili servise filan bile taktırma vazgeç bu sevdadan... cam bile açmıyosun zaten otomatik çift taraflı klimanla mutlu mesut takıl :) sunroof senin neyine diyosunuz yani :p

paraya kıyın webasto yaptırın hiç bişey olmaz.. sadece tahliye kanallarını yılda bir serviste temizletirsiniz.. olur biter.. 5-6 yıldır webastonun cam tavanını taktırıp kullananlar var gayet memnunlar. serviste taktırırsanız garanti dışıda kalmaz. Tabi servisin önermeyecegi baska marka yoksa!

http://www.open-air-feeling.com/

sunroof-product-advantage-webasto_08.jpg

sunroof-h500-webasto-1_08.jpg

hollandia_500_innen_04.jpg

Millet Volkwagen e yaptırıyor biz renoya mı yaptıramıycaz.. Bence yaptırın..

Son düzenleme:

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben de bir sunroof hayranıyım ama araba alırken ne yazık ki denk getiremedik :(

Bence arabayı satın ve İthal modellerden alın . İthal modeller cam tavan , yerliler sunrooflu .

ce_dribble

Damla Ş,
Bilgi Girilmemiş
fikirleriniz için teşekkürler arkadaşlar... sanırım en iyisi servise gittiğimde oradaki ustaya sormak... aracımı satıp sunrooflu veya cam tavanlı bi modelini almak istemiyorum çünkü aracım zaten özel bi araç... ama yine de en azından bir fikir sahibi olarak konuşmak istedim ustayla... teşekkürler!

ce_dribble

Damla Ş,
Bilgi Girilmemiş
Abla ben sana bu terbiyesizler gibi Abla Demicem :D INSAN HIÇ Kendisinden on yaş büyük birine Abla der mi? Demez ne der TEYZE DER :D
çok ayıp gökhan ben senden sadece 5 yaş büyüğüm.... cık cık cık hiç yakıştıramadım...

RenaultSporT

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
damla sunroof yaptırabilirsin ama olay cam tavana gelince biraz degişiyor
cünkü servis tavanı komple degişiyor tavan dosemesi degişiyor tavanda bulunan aydınlatma subu yerleri degişiyor yeni tavan boyanıyor kaynaklanıyor elektrik tesisatı motorlar kızaklar vs derken fatura 7-8 liralar gibi birsey cıkıyor megane 2 ler için megane 3de bundan asagı degildir
sen o yuzden acıldıgında iceri giren orjinal duran bir sunroof yaptırabilirsin 1000-1500 liraya

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
damla aracının özel olduğunu söylüyorsun fakat o özelliği sen yok edeceksin benden söylemesi ve inan bende cam tavanda var sunroofda ve kullanamıyorsun zaten çok tıkırdamaya başlıyor ilerde ...aracının bu tip olaylarla orjinaliğini bozma çünkü sorun yaşarsan dönüşün yok ve sinirlenip satmaya kalkarsanda kimse arabana bakmaz bile tavanla oynanmış diye.

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
cam tavan çok verimli olmaz, sunruf daha ıyı, ancak ıyı yapılması gerekır.... enıyısı dedıklerı gıbı, sunruf-cam tavan takaslamak... ıslık

ce_dribble

Damla Ş,
Bilgi Girilmemiş
peki... teşekkür ettim tekrar... cam tavandan vazgeçtim ok :) o kesin :) sunroof ta da kapaklı değil sürgülü isterim zaten eğer olursa... o da tıkırdar mı bilmem ama... ustayla bi konuşurum artık bakalım... olursa olur olmazsa olmaz... :)