megane 3 tivitır yardım!

ressam58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar tivitıe yerleri çok güzel ama aldığım hiçbiri içine girmiyor.servisten başka yerde bulan takan varmı? Fiyatı nedirr bilen var mı?

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Senin arabada da twiter yok mu? bu nasıl iştir ayıp yaw...

excoupe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkyms ın ses sistemi yok mu sizde? şayet varsa twitter yoksa maise hemen yazın derim ben

Burock

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bildiğim kadarıyla expression donanım seviyesinde tweeter yok. Serviste 50tl karşılığında orjinalini taktıran arkadaşlar var. Eğer aracınız üst vers. dinamik yada privilage ise kesinlikle mais ile görüşüp bu konuyu çözebilirsiniz.

Megane-FU*

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
expressionlarda tweeter yok bende öyle biliyorumm

ressam58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim araç expression bu yüzden yerleri var ama malesef iki tivitırı çok görmüşler bana! demek 50 tl öylemi? ya servislerde daha fazladır diye düşündüm.Ama bi bakayım o zaman napalım.arabamı çok seviyorum ama böyle abuk subuk şeyleri renault hep yapıyor ya....

Burock

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim araç expression bu yüzden yerleri var ama malesef iki tivitırı çok görmüşler bana! demek 50 tl öylemi? ya servislerde daha fazladır diye düşündüm.Ama bi bakayım o zaman napalım.arabamı çok seviyorum ama böyle abuk subuk şeyleri renault hep yapıyor ya....

Sizin yine iyi, bizim cliolarda olmayanları saymaya kalksam ömrüm yetmez. Renault bu ne yapacağı hiç belli olmaz. :)

ressam58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sizin yine iyi, bizim cliolarda olmayanları saymaya kalksam ömrüm yetmez. Renault bu ne yapacağı hiç belli olmaz. :)
Valla çok haklısın burak kardeş.Bu adamlar araçlarına duyulan saygıyı böyle yaparak azaltıyor bence.Gel şimdi millete renaultun güzelliğini anlat anlatabilirsen.arabam gerçekten çok güzel fakat butarz eksiler insana mutsuzluk veriyor.örneğin başkabişey söyleyim.benim megane da yol bilgisayarında hiçbir açıklama yazmıyor sadece rakamlar var.Anla anlayabilirsen yani renault bunu niye yapıyorsun ya!!!

soul

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tivitırı sordun mu kardesim bende de yok ya uyuz oldum walla !!! taktrdysan fiyat yazar msn?

ressam58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
valla bugün servis bana biraz uzak kaldı fırsatım olmadı ama en yakın zamanda gidip soracam kardeş yazarım tabi...