Megane 4 buda benden gelsin, Fiyatı az aşağı yukarı belli!!

ercan_kocak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
94,500. full. ( metalik renk,18" jant,eller serbest park sistemi.vs., adaş paketi, 8.7" ekran lansmanda tanıtılan icon)

cat33

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun. Güle güle kullanın inşaallah.

Deco14

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
herkese iyi akşamlar.
aracı alan forum üyesi var mı hiç bende düşünüyorum ancak marka olarak daha önce hiç kullanmadım.
Icon dizel otomatik düşünüyorum şu anda mazda 3 aracım var aracı test ettim artıları eksileri düşünüyorum.
aracı alan forum üyesi varsa düşüncelerini aktarırsa sevinirim.

Valla ben icon 1.5 dci manuel olanını aldım ekstra olarak sadece stepne var oyak kampanyasından bana 78000 e denk geldi normalde arabanın fiyatı 83000. Bayiden bayiye değişiyor ama pazarlıklar 80000 e alabilirsiniz diye düşünüyorum. Açıklamalrı da yukarıda bayağı bi yazdım ekstra soru olursa da cevaplayabilirim.

Deco14

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar bugün akşam 17,30 da aracımı teslim aldım. (Megane 4 icon 1.5 edc full) Akşam saatlerinde teslim edilmesi ve işim olduğundan fazla kurcalayamadım. :D Fakat bende önceden beri süregelen bir Renault ön yargısı vardı, bu araba ön yargılarımı tamamen yıktı. 100 km lik bir kullanım sonrası aracı beğendim. Şimdilik tek eksi yönü hız artıkça lastik sesinin fazla gelmesi, önceki aracımda bu kadar hissedilmiyordu. Araç konusunda; kullandıkça bilgi paylaşmaya çalışacağım.
Allah kazasız belasız bindirsin inşallah. Yorumları bekliyoruz

ercan_kocak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar araba (1,5 dizel edc 110 bg, otomatik ful paket) beklediğimden iyi çıktı diyebilirim, çünkü Renault önyargısı vardı ancak bu araç bütün önyargılarımı yıktı, umarım uzunca bir süre problem yaşamadan kullanırım. Arabaya gelince sedef beyazı ama Mercedes , BMW sedef beyazı gibi değil, Toyota'nın kullandığı sedef beyazından daha açık bi beyaz diyebilirim. Kullanımı çok rahat bir araba olmuş, konfor iyi. Yakıt olarak 5,6 gösteriyor şehir içinde çoğunlukla eco modunda kullanıyorum fakat diğer modları da sıksık deniyorum belki de yakıt ondan biraz fazla gibi geldi bana. Performans olarak sport modda kullandığınızda araç çok seri ve atik, aynı şeyi eco modu için söyleyemeyeceğim. Vites geçişlerini hissetmiyorsunuz. trim sesleri yok ancak 110-120 km geçtiğinizde lastik sesi geliyor, bozuk yollarda çukur ve tümsekler rahatsız edici derecede hissediliyor, o da herhalde 18" jant sebebiyle lastik genişliğinin az olmasından kaynaklanıyor diye düşünüyorum. Klima açıkken motorun performansında düşüş hissetmedim. 8.7" ekrandan rahatlıkla her şeyi kontrol edebiliyorsunuz, ses sistemi fena değil (önceki aracımda piooner komple ses sistemi vardı ona alıştık herhalde :D )
Bagaj bildiğiniz gibi sedan bir araç bagajı gibi büyük değil, şerit takip sistemi, adaptif cruse kontrol gayet güzel çalışıyor, araçla ilgili neredeyse bütün bilgilere direksiyon üzerindeki komuta tuşlarından ulaşabiliyorsunuz, eller serbest park sistemi sıkıntısız, otomatik uzun farlar oldukça başarılı, ayrıca bu pure vision led farlar gerçekten iyi aydınlatma yapıyor, araç ile telefon uyumu gayet güzel ve şu dört gün içerisinde hiç sıkıntı yaşamadım. Şimdilik aklıma gelen ve deneyebildiklerim bunlar. Ayrıca fotoğraf koymayı da istedim ama bir türlü başaramadım. Herkese hayırlı forumlar dilerim.

EfenDy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı uğurlu olsun fotoğrafları bekliyoruz :)

selim_ugur

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar araba (1,5 dizel edc 110 bg, otomatik ful paket) beklediğimden iyi çıktı diyebilirim, çünkü Renault önyargısı vardı ancak bu araç bütün önyargılarımı yıktı, umarım uzunca bir süre problem yaşamadan kullanırım. Arabaya gelince sedef beyazı ama Mercedes , BMW sedef beyazı gibi değil, Toyota'nın kullandığı sedef beyazından daha açık bi beyaz diyebilirim. Kullanımı çok rahat bir araba olmuş, konfor iyi. Yakıt olarak 5,6 gösteriyor şehir içinde çoğunlukla eco modunda kullanıyorum fakat diğer modları da sıksık deniyorum belki de yakıt ondan biraz fazla gibi geldi bana. Performans olarak sport modda kullandığınızda araç çok seri ve atik, aynı şeyi eco modu için söyleyemeyeceğim. Vites geçişlerini hissetmiyorsunuz. trim sesleri yok ancak 110-120 km geçtiğinizde lastik sesi geliyor, bozuk yollarda çukur ve tümsekler rahatsız edici derecede hissediliyor, o da herhalde 18" jant sebebiyle lastik genişliğinin az olmasından kaynaklanıyor diye düşünüyorum. Klima açıkken motorun performansında düşüş hissetmedim. 8.7" ekrandan rahatlıkla her şeyi kontrol edebiliyorsunuz, ses sistemi fena değil (önceki aracımda piooner komple ses sistemi vardı ona alıştık herhalde :D )
Bagaj bildiğiniz gibi sedan bir araç bagajı gibi büyük değil, şerit takip sistemi, adaptif cruse kontrol gayet güzel çalışıyor, araçla ilgili neredeyse bütün bilgilere direksiyon üzerindeki komuta tuşlarından ulaşabiliyorsunuz, eller serbest park sistemi sıkıntısız, otomatik uzun farlar oldukça başarılı, ayrıca bu pure vision led farlar gerçekten iyi aydınlatma yapıyor, araç ile telefon uyumu gayet güzel ve şu dört gün içerisinde hiç sıkıntı yaşamadım. Şimdilik aklıma gelen ve deneyebildiklerim bunlar. Ayrıca fotoğraf koymayı da istedim ama bir türlü başaramadım. Herkese hayırlı forumlar dilerim.

Hayırlı olsun kazasız belasız kullanmak nasıp etsın, resmi ıcın hızlıresım yükle sitesinden resim yükleye bilirsin,

ercan_kocak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar ilk defa resim yüklüyorum hata olursa kusuruma bakmayın :eyv

ercan_kocak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu fotolar da devamı, gece çekimi de yapabilirsem paylaşacağım..

yacun

Yalın ACUN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
30Nisan cumartesi Antalya Sarılar bayisinde 1.5dci 110hp edc icon modeli test ettim tüm modlarda sürdüm ki spor mod önemliydi , şu an sahibi olduğum 2010 megane 3 coupe 1.5dci 105hp dynamique 'dan çok daha hantal geldi ve hızlanması baya isteksiz geldi bek içime sinmedi ve bu aracın standında 106bin küsür fiyat vardı. talisman 1.6dci 130hp edc touch + ekstraları olan bir aracı test ettim yine aracımdan hantal hissettiim ama bu talismanın konforuyla da alakalı olabilir. meg 4 1.6dci 130 veya çıkarsa 160hp düşünüyordum ama fiyat / donanım endeksine bakarsak talisman ciddi şekilde önde. (tümü şahsi fikirlerimi ve benim beklentilerime göre yaptığım yorumlardır) Alan arkadaşlarıma , abilerime en güzel günlerde kazasız belasız binmek nasip olsun inşallah. Bende karar vermek için kaleos ve gt line meg 4 ü beklemeye karar verdim:kahve