Megane 4 buda benden gelsin, Fiyatı az aşağı yukarı belli!!

ercan_kocak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle Oyak kampanyasına yazıldıysanız ben vazgeçtim diyemezsiniz -ki ben de icon 1.5 edc için yazıldım-.Evett bu opsiyonlar sunulmadı ancak ben yine de Oyak kampanyası aracılığıyla piyasadan her koşulda uygun aldığımızı düşünüyorum. Ayrıca dışarıdan alacak kişiler için de sorduğum kadarıyla 95000tl dediler icon 1.5 edc opsiyonsuz için. Bence astra,leon ile yarışır bu araç. Önyargıyı bırakıp almaya karar verdim herkes için hayırlısı olsun diyelim..

Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim, bildiğim kadarıyla kampanyadan vazgeçememe diye bir şey yok vaz geçebiliyorsunuz, ancak vazgeçme durumunda bir sonraki yıl kampanyalardan faydalanamıyorsunuz. Ön yargı diye düşünmüyorum aslında araç ve özellikler fiyat açısından bakıldığında diğer bütün markalara göre avantajlı. Fakat aracı dışarıdan alacak kişiler için bahsedilen fiyatlar net değil, o anlamda beklesek mi acaba diye düşünmüştüm. Nisan 7 de tanıtımı var diye öğrendim ben de bakalım o tarihe pek bir şey de kalmadı aslında, o zaman birçok şey netleşecektir diye düşünüyorum.

Pirates

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle Oyak kampanyasına yazıldıysanız ben vazgeçtim diyemezsiniz -ki ben de icon 1.5 edc için yazıldım-.Evett bu opsiyonlar sunulmadı ancak ben yine de Oyak kampanyası aracılığıyla piyasadan her koşulda uygun aldığımızı düşünüyorum. Ayrıca dışarıdan alacak kişiler için de sorduğum kadarıyla 95000tl dediler icon 1.5 edc opsiyonsuz için. Bence astra,leon ile yarışır bu araç. Önyargıyı bırakıp almaya karar verdim herkes için hayırlısı olsun diyelim..

Geçen sene clio almayı düşünüyordum kampanyasız oyak üyelerine verilen fiyata bıraktılar. Ancak oyak üyelerinin bu piyasada kullandığı kredi imkanını başka yerde bulamazsınız.
Ayrıca megane için bayilerin söyledigi fiyat pek inandırıcı gelmiyor. Şu an bu konuda onlarda bilgi sahibi degiller. Nisan da tanıtımıbyapıldıktan sonra herşey belli olur.

renaultfan11

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynen.. Ben şu anda fiyatından çok gerçek testini yapmak istiyorum aracın. Sonuçta yazılırken Oyak kampanyasına oynadık bi kumar. En azından sonucunu merak ediyorum :))

FurcHT

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaslar fiyatlar yayinlanmis, bence uygun sunmus renault. Golf 1.4 TSI Highline ile Megane 1.2 Icon u mukayese edince fiyat 12bin TL asagida kaliyor Megane da.

kostaklıoğulları

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaslar herkese hayirli olsun. Oyak ile arac alan arkasim bu opsiyon konusunda avukata ile yazi gonderdi sonuc bekliyor. Bahar ve yaz aylari arac beklemekle gececek. Daha once erken twslim edilmisti bu senede erken verilecegini ongoren var mi acaba.

Pirates

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaslar herkese hayirli olsun. Oyak ile arac alan arkasim bu opsiyon konusunda avukata ile yazi gonderdi sonuc bekliyor. Bahar ve yaz aylari arac beklemekle gececek. Daha once erken twslim edilmisti bu senede erken verilecegini ongoren var mi acaba.

Ne gibi bir başvuruda bulundu arkadaşınız.

ankay2

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
GT line serisinde sis farı nerede? Bayide incelerken hiç dikkat etmedim ama fotolara bakarken göremedim?

thetuzla

Güray GÜRBÜZ Captur Outdoor 1.5 Dci EDC ,
Süper Moderator
34-İstanbul
Sis farı yok sanırım :)

12963555_10154056672542622_763392722256451608_n.jpg

selim_ugur

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gt serilerin de sis fari yok clio gt serisinde de yok

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi