Megane 4 buda benden gelsin, Fiyatı az aşağı yukarı belli!!

brawogt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkese mrb. Bu meganı uzun süresir bekliyorum. 1.5 dci edc megane 4 touch model 85 bin lira aldım. Teslimatı bekliyorum. Fiyat da araç da harika. Avrupadaki satış listesine baktim. Orada daha ayrıntılı gösteriyor. Sadece iki şeyi merak ediyorum. Sürücünün önünde bir ekran çıkıyono hangi modellerde olacak ve R link olmayanlarda onun yerine 4" ekranın özellikleri ne olacak. Bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

mERHABA,

ARACINIZ HAYIRLI OLSUN,

SİZİN SÖYELDIGINIZ HEADUP DISPLAY EKRANI, BILDIGIM SADECE GTLINE DONANIMDA VAR BIR IHTIMAL ICONDA DA OLABILIR (OPSIYONLU ALINIYOR) AMA TOUCHA KOYACAKLARINI VEYA OPSIYON OLARAK SUNACAKLARINI SANMIYORUM...

BİRDE TOUCH'DA SANIRIM TFT DENILEN 7 İNCH LİK ERKAN OLMAYACAK ONUN YERINE NORMAL INCE SERİT EKRANLI RADYO GÖSTERGESI OLUYR ( BAKINIZ KADJARDAKI TOUCH DONANIMA)

alicem123

Ali Öztürk, Megane 3 1.5 DCİ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar Merhaba,

Bugun Zengınlı'den fıyat baktım,

GTLİNE 1.5DCİ EDC 110HP FULL+FULL İÇİN 106 BİN TL İSTENIYOR: DONANIMLARI: 18 İNCH, HEADUP DISPLAY EKRANI, 8.7 TFT EKRAN, ADAPTİF CRUİSE CONTROL , 4 CONTROL, KÖR NOKTA VE OTOMATIK PARK SİSTEMİ, METALIK RENK, STEPNE

GTLİNE 1.6 DCİ MANUEL 130HP İÇİNSE FULL+FULL 105 BİN TL GİBİ BİR RAKAM VAR, DONANIM OLARAK YUKARIDA SAYDIKLARIM İLE AYNI.

BU FIYATLA BU ARACI ALAN KİŞİ EN AZ 3 SENE BINSIN YOKSA ZARAR EDER, HB BİR ARABA İÇİN ÇOK BU FIYAT...

AÇIKÇASI BEN 90-95 BIN TL Lİ BİR RAKAM BEKLIYORDUM AMA DONANIMLARI AZALTSANIZ BILE 100 BİN TL'NIN ALTINA INMIYOR, .. VE BAZI ÖZEL DONANIMLAR SADECE GTLINE SERISINDE OLACAK ICON'DA BILE YOK...

108 bin tl'ye araba alıyoruz cam tavan ve sunroof ne yazık ki yok :)

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
C segmentinde alınabilecek en ideal araç...
Paylaşımın için teşekkürler kardeşim...:eyv

Pirates

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
108 bin tl'ye araba alıyoruz cam tavan ve sunroof ne yazık ki yok :)

Tabi ki sunroof ve cam tavan olsa fena olmazdı. Yinede bu şartlarda bu piyasada alınabilecek en iyi araç olduğunu düşünüyorum. Avrupa satış fıyatı 21.000 € dan başlıyo. Diğer araç fiyatlarını inceldiğinizde bunu anlıyacaksınız.

cat33

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Renault bunu hep yapıyor. Tavan cam opsiyonu her zaman geç geliyor. Sanırım 5-6 ay sonra cam tavan opsiyonlara eklenir. İyi hatırlıyorum; Latitude ilk çıktığında cam tavan opsiyonu yoktu. Aylar sonra gelmişti cam tavan opsiyonu.

cat33

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ayrıca; son duyduğuma göre GT Line sadece 160 hp EDC dizel motor ve GT olan ise 205 hp benzinli motorla gelecek denmişti. GT serisi 110 ve 130 hp dizelle de mi gelecek yani?

Aytskal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben bu yeni Renault modellerindeki ön görünümü çok beğeniyorum , fiyatta düşecektir diye tahmin ediyorum aracı merakla bekliyorum.

ercan_kocak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Megane 4 icon 1.5 dci edc, 8.7 ekran, sedef beyazı metalik boya farkı ve stepne opsiyonları ile 84.900 tl oyak kampanyasından yazıldım. Ancak edindiğim bilgiler doğrultusunda kampanyada oyak üyelerine sunulmayan ; şerit takip sistemi, adaptif cruise control gibi ilave güvenlik opsiyonları da var. Bu opsiyonlar için de 3.000. Tl istendiğini öğrendim. Bu ilave opsiyonları bize alamazsınız diyorlar. Sizce almayı düşündüğüm araç için bu fiyat nasıl. Yoksa söz konusu opsiyonları da alabilmek için normal satış kanallarından indirimsiz mi alayım, karar veremedim. ( kampanya indirimi yaklaşık 7 - 8 bin tl)

renaultfan11

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle Oyak kampanyasına yazıldıysanız ben vazgeçtim diyemezsiniz -ki ben de icon 1.5 edc için yazıldım-.Evett bu opsiyonlar sunulmadı ancak ben yine de Oyak kampanyası aracılığıyla piyasadan her koşulda uygun aldığımızı düşünüyorum. Ayrıca dışarıdan alacak kişiler için de sorduğum kadarıyla 95000tl dediler icon 1.5 edc opsiyonsuz için. Bence astra,leon ile yarışır bu araç. Önyargıyı bırakıp almaya karar verdim herkes için hayırlısı olsun diyelim..