Megane 4 buda benden gelsin, Fiyatı az aşağı yukarı belli!!

selim_ugur

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Demek 130hp lik gelmiş.Donanimhaber de konu açmışlar ama dci 110hp için 107bin demişler herkes pahalı bulmuş.

Sınıf lideri golf .İçine su almasına rağmen ,tampon boyalarının atmasına rağmen(beyaz renk) ,sorunlu dsg sine 10 yıllık aynı tasarımına rağmen . Birde şu motor meselesi vardı :)

Megane iş yapar ,tasarım ,donanım ve uyumlu euro 6 dizel ve EDC var.

110dci edc icon 90-95 bin aralığında olur.Bence en büyük rakibi astra oda çok donanımlı ve farklı.

Resimler çok güzel Selim eline sağlık,büyük ekran önceleri göze batıyordu ama talismana binincede hoşuma gitmişti.Megane dada güzel olmuş.
Teşekkür ederim abi, valla araci geldiğini duyunca kostura kostura gittim, normalde arabayi gostermiyorlar tanidik oldugu icin gosterdiler, bir fotografim yagmur altinda cekildi sonra ricamla kapali yere aldik orada cektim resimleri arac gercekten cok guzel, :eyv bayideki arkadasin yalancisiyim, bana 130 bg 107 bin dedi ama full dolu arac, opelden asagi kaliri yok yani koltuk isitmasi dahi vardi, arka mesafe cok iyi on koltugu kendime gore ayarladim boyum 1.87 dizlerim ondeki koltuga deymedi clioda sofor koltugun arkasina oturamiyorum, bas mesafeside 4 parmak mesafe vardi, ben araci cok begendim ama gercekten fiyati cok yuksek :(

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mehalaktas

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bugün aradım sordum Samsun bayini ellerindeki aracın 110 bg olduğunu söylediler. 110 bg dizel otomatik 107 bin lira çok yüksek o fiyata sayamayacağım araba yok. Ford c max platinium paket dizel otomatik 100bin, astra 94 bine full donanım dizel otomatik alınabiliyor, ve yine dizel otomatik olan kia ceed 95 bin, yeni hyundai elentra 85 bin, skoda octavia 92 bin vs.Bu araç bu fiyata bence satmaz. Ki hatta 111 bin tl ye style donanım bir üst segment skoda superb alınabiliyorken bu araç biraz sürünür.

Not: yukarda adı geçen araç ve modellerin hepsi dizel otomatik vitestir.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Demek 130hp lik gelmiş.Donanimhaber de konu açmışlar ama dci 110hp için 107bin demişler herkes pahalı bulmuş.

Sınıf lideri golf .İçine su almasına rağmen ,tampon boyalarının atmasına rağmen(beyaz renk) ,sorunlu dsg sine 10 yıllık aynı tasarımına rağmen . Birde şu motor meselesi vardı :)

Megane iş yapar ,tasarım ,donanım ve uyumlu euro 6 dizel ve EDC var.

110dci edc icon 90-95 bin aralığında olur.Bence en büyük rakibi astra oda çok donanımlı ve farklı.

Resimler çok güzel Selim eline sağlık,büyük ekran önceleri göze batıyordu ama talismana binincede hoşuma gitmişti.Megane dada güzel olmuş.

Katılıyorum.İcon donanıma ek donanımla 107 bine e çıkar belki. 110 bg edc icon 93 bin TL olur bence ek donanımları olmadan.

mehalaktas

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Katılıyorum.İcon donanıma ek donanımla 107 bine e çıkar belki. 110 bg edc icon 93 bin TL olur bence ek donanımları olmadan.

Renault megane ın ne donanımı varmı 93bin liradan 107 ye çıkartsın 14 bin tl donanım. 4 control desek 3 bin lira, park sistemi desek 3 binlira 8.7 inch sistem desek bin lira toplam 8 hadi 10 bin de. Talismanda bile bütün donanımları ekleseniz ortalama 12 bin lira farkettiriyor. Saçma bir fiyatlama. Bayiler 11 nisanda eğitime gideceklermiş ozaman kesin fiyatlar çıkar ortaya.

cat33

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İnşaallah bu yazıları Renault yetkilileri de okuyordur. Lütfen fiyatları uçurmayalım Renault yetkilileri. Gt line dizel olanı 100-110 bin civarı olursa alırım. Yoksa 2. el 2014-2015 model D sınıfı alırım daha iyi.

Pirates

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkese mrb. Bu meganı uzun süresir bekliyorum. 1.5 dci edc megane 4 touch model 85 bin lira aldım. Teslimatı bekliyorum. Fiyat da araç da harika. Avrupadaki satış listesine baktim. Orada daha ayrıntılı gösteriyor. Sadece iki şeyi merak ediyorum. Sürücünün önünde bir ekran çıkıyono hangi modellerde olacak ve R link olmayanlarda onun yerine 4" ekranın özellikleri ne olacak. Bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

kaan41

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkese mrb. Bu meganı uzun süresir bekliyorum. 1.5 dci edc megane 4 touch model 85 bin lira aldım. Teslimatı bekliyorum. Fiyat da araç da harika. Avrupadaki satış listesine baktim. Orada daha ayrıntılı gösteriyor. Sadece iki şeyi merak ediyorum. Sürücünün önünde bir ekran çıkıyono hangi modellerde olacak ve R link olmayanlarda onun yerine 4" ekranın özellikleri ne olacak. Bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

Ailemize hoşgeldiniz,kendinizi http://www.renaultfanclub.com/renault-fan-club-uye-tanitimlari/
adresinden tanıtırsanız memnun oluruz.Keyifli ve faydalı forumlar dilerim..

alfa-xxx

F1 Bölüm Sorumlusu,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
GT-Line gördüm.İzmir de bayii ye indirilmeyi bekleyen 3 adet megane 4 gördüm 2 si icon du.Ama birisi GT line dı.

Acaba 107000 GT Line için mi olacak.Touch EDC 85000 ise 1.6dci EDC o fiyat olabilir.Touch donanım da oldukça dolu en çok tercih edilen donanım olabilir.

SrC@N

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
3 haneli rakamlara 3 rakamli 3 yildiz uclu araclar alinabilecek iken bu rakamlar entersan..

brawogt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar Merhaba,

Bugun Zengınlı'den fıyat baktım,

GTLİNE 1.5DCİ EDC 110HP FULL+FULL İÇİN 106 BİN TL İSTENIYOR: DONANIMLARI: 18 İNCH, HEADUP DISPLAY EKRANI, 8.7 TFT EKRAN, ADAPTİF CRUİSE CONTROL , 4 CONTROL, KÖR NOKTA VE OTOMATIK PARK SİSTEMİ, METALIK RENK, STEPNE

GTLİNE 1.6 DCİ MANUEL 130HP İÇİNSE FULL+FULL 105 BİN TL GİBİ BİR RAKAM VAR, DONANIM OLARAK YUKARIDA SAYDIKLARIM İLE AYNI.

BU FIYATLA BU ARACI ALAN KİŞİ EN AZ 3 SENE BINSIN YOKSA ZARAR EDER, HB BİR ARABA İÇİN ÇOK BU FIYAT...

AÇIKÇASI BEN 90-95 BIN TL Lİ BİR RAKAM BEKLIYORDUM AMA DONANIMLARI AZALTSANIZ BILE 100 BİN TL'NIN ALTINA INMIYOR, .. VE BAZI ÖZEL DONANIMLAR SADECE GTLINE SERISINDE OLACAK ICON'DA BILE YOK...