Megane 4 Cam Rüzgarlığı

mesut5310

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yakışıp yakışmayacağını gerçekten merak ediyorum.Fakat şunuda biliyorum önceki aracımda rüzgar sesini öyle bir kesmiştiki hayran kalmıştım.

Yakışmasa bile faydalı bir aksesuar.. :) Hem rüzgar sesi için hem de yağmur yağdığında çok işe yarıyor doğrusu..

mesut5310

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynen.Sesi en az yarı yarıya kesiyor neredeyse.

Adamlar çıkarmamaya yeminli sanırım :) araç piyasaya gireli kaç ay oldu hala çıkmadı..!!

scale

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar;

Megane IV Sedan için hâlâ cam rüzgarlığı çıkmadı sanırım? Hem piyasa da hem de nette nekadar arayıp taradıysam bulamadım ve bazı aksesuarcıların "henüz üretilmedi 2-3 ay daha beklersiniz" dedikleri bile oldu.. Sizin bir bilginiz var mı, ya da Renaultun orijinal aksesuarı var mıdır bu araç için?

Sonradan takılan orjinal olmayan her aksesuar sorun çıkarır. Rüzgar sesi yapar gereksiz şeylerle uğraşmayın

sentimental

Ali UÇAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Adamlar çıkarmamaya yeminli sanırım :) araç piyasaya gireli kaç ay oldu hala çıkmadı..!!

Nisan ayında rekor yine megane IV elinde.Buna rağmen hala aksesuar alternatifi çıkmadı.Ne zamanı bekliyorlar acaba.Ben de takipteyim.

sentimental

Ali UÇAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sonradan takılan orjinal olmayan her aksesuar sorun çıkarır. Rüzgar sesi yapar gereksiz şeylerle uğraşmayın

Öyle birşey yok kanka.Önceki aracımda 2 sene kullandım ve hiçbir sorun yaşamadım.Aksine çok belirgin bir şekilde rüzgar sesini kesiyor.

sentimental

Ali UÇAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Özellikle de yağmur yağdığında ve yüksek hızlarda silecek çalıştıkça yanlardan gelen yağmur suları yan aynaların görüşünü kısıtlamakta.Başımı çevirip aynaya bakayım diyorum camdaki su akıntılarından ,neredeyse aynayı göremiyorum.Bunu da engelleyeceği için ,rüzgarlığı sabırsızca bekliyorum .

scale

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Özellikle de yağmur yağdığında ve yüksek hızlarda silecek çalıştıkça yanlardan gelen yağmur suları yan aynaların görüşünü kısıtlamakta.Başımı çevirip aynaya bakayım diyorum camdaki su akıntılarından ,neredeyse aynayı göremiyorum.Bunu da engelleyeceği için ,rüzgarlığı sabırsızca bekliyorum .

Kaliteli orjinal ürün olursa yapıştırmaların arasından rüzgar almazsa iyi olur ama bazıları ses yapmakta

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kaliteli orjinal ürün olursa yapıştırmaların arasından rüzgar almazsa iyi olur ama bazıları ses yapmakta

Renaultun orjinalleri gecmeli bildigim kadari ile benim fluence icin almistim yapistirma yok cam yuvasinin icerisine yerlesiyor tirnaklarla tutunuyor.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

mesut5310

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hala ses yok arkadaşlar. Bizim aracı unuttular sanırım :)