Megane 4 Cam Rüzgarlığı

mesut5310

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

aha çıkmış hele şükür ama sallamasyonda olabilir çünkü birtek bu satıcı koymuş, başka hiçbir yerde yok internette... ayrıca hiç sevmediğim model ve çok kalitesiz bunlar.. önceki aracımda vardı bu marka ve modelden.. şahsen megan a, yukarıda koyduğum fotolardaki gibi krom çıtalı kaliteli olan model daha çok yakışır diye düşünüyorum ve o modellerden bekleyecem :)

icouldnt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aha çıkmış hele şükür ama sallamasyonda olabilir çünkü birtek bu satıcı koymuş, başka hiçbir yerde yok internette... ayrıca hiç sevmediğim model ve çok kalitesiz bunlar.. önceki aracımda vardı bu marka ve modelden.. şahsen megan a, yukarıda koyduğum fotolardaki gibi krom çıtalı kaliteli olan model daha çok yakışır diye düşünüyorum ve o modellerden bekleyecem :)

SATICIYA mesaj gönderdim ama geri dönüş yapmadı .. kalteli bir ürün için biraz bekleyeceğiz galiba

sentimental

Ali UÇAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yavaş yavaş mutlu sona yaklaşıyoruz bence.heheCam çıtası da çıksa bari.

TuRKSySTeM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

sentimental

Ali UÇAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Araç fabrika çıkışı modifikasyonlu olunca, üzerine ne eklenebilir diye çözemiyorlar heralde..:D

Uzun sürdü nedense, pek ilgi yok sanırım bu araca aksesuar olarak?

sentimental

Ali UÇAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Atlamayalım.Takip edelim.. :D

Satıcıya mesaj attım, ürün Hatcback kasa için üretilmiş,
sedan kasa için "ARH-OTO-AKSESUAR maalesef ramazan bey kalıbı yapılıyor 2 hafta içerisinde çıkacak çıktığı zaman size bilgi vermemeizi istermisiniz" diye bir cevap aldım. Mesaja cevap attım, beklemedeyim...

TuRKSySTeM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bakın ne buldum arkadaşlar :D acayip yakışmış dimi.. Aracı 'sahibinden' de buldum ve görür görmez ilan sahibine yazdım nereden buldunuz bu rüzgarlıkları diye. Adam durumdan bihaber... :soru "ben aksesuarcıya gittim paspasıdır koltuk minderidir bagaj havuzudur vs vs ne var ne yok uygula araca dedim, cam rüzgarlıkları bu araca uygun çıkmadığı için farklı bir aracınkini denediler, önler tam oldu ama arkaları ucundan kestiler biraz ve yapıştırdılar oldu. ama hangi aracınkini yapıştırdılar inan bilmiyorum..." diye bir cevap gelince yine bana hüsran oldu... :) rica ettim bakalım aynı aksesuarcıya yolu düşerse soracakmış güya hangi aracınkini uyguladılar diye... umarım dönüş yapar beklemedeyim.. :)

Biz buna nasıl ulaşabiliriz :D Bence buna okdaklanalım.

mesut5310

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Biz buna nasıl ulaşabiliriz :D Bence buna okdaklanalım.

Adam memur ve bildiğim tek şey Kayseri de ikamet etmesi :D Yazıda da anlattığım gibi rüzgarlığı taktırdığı 'aksesuarcıya yolum düşerse sorarım dönerim size' dedi ama maalesef hala bir cevap yok :) Umudu kestim açıkcası :D