Megane 4 hb havalandırma sıcaklık sorunu

Aristoteles

Kayıtlı Üye
34-İstanbul
Aracı garantiden değiştirmediler o yüzden ben kendim araştırdım çok pahallı değil fiyatı ama hangisinin bozuk olduğunu söylemediler göğüsü sökmemiz gerekiyor dedi öğrenmek için ,2 adet klape motoru var onların sol ve sağ olarak buldum kodlarını sol klape 277325401R sağ klape 277429948R

Teşekkür ederim, servis zamanı ben de bu sorunu incelemelerini isteyeceğim. Bilgi aldığımda buradan paylaşırım.

bigbrother

Kayıtlı Üye
06-Ankara
Aynı sorun Talisman aracımda da var. Aracın hiçbir problemi yok ama ısıtma anlamında böyle saçma bir durum var. Çözüm var mı bilemiyorum.

Aracı bu sorun ile servise götürdüm ve normal olduğunu söylediler. En sıcak Hi konumunda çok sıcak bir önceki kademe 25.5 derecede ise bildiğin ılıktan biraz daha soğuk üflüyor yani arası yok. Ya çok bunaltıyor yada soğuk ılık arası birşey üflüyor ve üşüyorsunuz. Servisin buna normal demesi beni çileden çıkardı. Müşteri ilişkilerindeki bayana verip veriştirdim beş para etmezsiniz diye... Garantisi bitmiş olsa o klepe motorlarını değiştirmek için fırsat kollarsınız dedim. Yazık valla haram zıkkım olsun bu servislerin kazancına...