Megane 4 HB Icon Derin Mavi

idristezcan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar merhaba, hayirlisiyla Ocak ayında aracımı teslim alacağım. Aracin rengi derin mavi. Aracı almadan önce ya da alir almaz, bu bahsedilen boya koruma, seramik kaplama, motor, döşeme koruma, ses yalitimi izolasyon, karter koruma cam filmi kaput filmi vb. hangilerine ihtiyaç var gercekten. Hangilerini yaptirayim? Araci kapali garajda tutacağım.Aracım Haziran üretimliymiş. Ben aracı 6 ay sonra teslim alacağım. Bu yüzden özellikle dikkat etmem güncellenmesi gereken şeyler neler acaba? Birde bu renk aracı olan arkadaş varsa resim paylaşırsa sevinirim.

Selamlar.

Öncelikle hayırlı olsun.
Bende yaklaşık 1 ay önce HB 1.5 Dci manuel almıştım.
Belirtmiş olduğun ilavelerin hepsini yaptırdım ve şuan çok memnunum bu fiyatlara alınacak en iyi seçim bencede bu araba.
En azından ilk sahibi oluyorsun ve kafan rahat
Tekrardan hayırlı olsun...

Umutgulen66

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynen öyle bi arabanın ilk sahibi olmakta güzel bişey.ki piyasada megane parasına o özelliklerde olan başka araba yok.

vanhelcing

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle hayırlı olsun.
Bende yaklaşık 1 ay önce HB 1.5 Dci manuel almıştım.
Belirtmiş olduğun ilavelerin hepsini yaptırdım ve şuan çok memnunum bu fiyatlara alınacak en iyi seçim bencede bu araba.
En azından ilk sahibi oluyorsun ve kafan rahat
Tekrardan hayırlı olsun...

Hocam hangi bayiden kaç liraya neler yaptırdınız acaba?

ercan_kocak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bence serviste yaptırmaktansa bu işleri daha profesyonel yapan yerlerden fiyat alın araştırma yapın. Servistir, garanti problemi yaşamayalım diye ilk aklımıza gelen servis oluyor bu konularda, ben de yaptırırken böyle düşünerek serviste yaptırdım "estetik paketi" diye. Ancak şimdi keşke daha profesyonel bir yerde yaptırsaydım, biraz daha para verip diyorum.

mehmet.dasel

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayirli olsun arkadasim on numarara bi araba almissin. Ses yalitimi isini kullandiktan sonra karar ver bence, cam filmide tamamen sana kalmis zevkine gore, ama seramik koruma bence gerekli kaput korumada etrafinda cok tasli yol varsa olabilir. Zaten kapali garajda tutacagim demissin duzenli olarak boya korumani attirirsan hic bi sorun olmaz.

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

vanhelcing

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayirli olsun arkadasim on numarara bi araba almissin. Ses yalitimi isini kullandiktan sonra karar ver bence, cam filmide tamamen sana kalmis zevkine gore, ama seramik koruma bence gerekli kaput korumada etrafinda cok tasli yol varsa olabilir. Zaten kapali garajda tutacagim demissin duzenli olarak boya korumani attirirsan hic bi sorun olmaz.

Hocamseramikkaplamaiçinönerebileceğinizbiyervarmı?3M-Sonax-Zibertvs.

mehmet.dasel

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocamseramikkaplamaiçinönerebileceğinizbiyervarmı?3M-Sonax-Zibertvs.
Hocam tam olarak marka veremem ama bulundugunuz yerde bu isi prof yapan yerlere gitmenizde fayda var uzun omurlu olmasi her zaman iyidir.

idristezcan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İstanbul da İnanlar bayisinde yaptırmıştım 1400 TL