Megane 4 - Map of Europe güncellemesi

marillion

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaÅŸlar map of europa 2016v versiyon yazılım geldi görünmeyen köprüler tüneller bu güncellemeyle verilmiÅŸ yükleyebilirsiniz ben yükledim

Hele şükür, bugün ben de deneyeceğim yüklemeyi teşekkürler.

ercan_kocak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracı 2016 Nisan ayında aldım, Ağustos 2017 de harita güncellemesi verdiler 2015.06 versiyon, güncellemeyi yaptım ancak berbat bir harita. Şu anda gündemde olan harita güncellemesi benim için gözükmüyor. Konu ile ilgili Renault'a mail attım; bakalım ilgi, alakalarını göreceğiz.

Bugün mais ten yetkili tarafından telefon ile arandım. Aracımın teslim tarihinin 27 Nisan 2016 olduğunu, bir yıllık harita desteğinin sona erdiğini söyledikten sonra 2015.06 versiyon güncellemesini yapıp yapamadığımı sordu, ben de kendisine 1 yıllık destek vardı ise bu 2015.06 versiyon numaralı güncellemeyi Ağustos ayında nasıl yapabildiğimi sordum, her hangi bir yorumu olmadı.
Sonuç olarak beni bilgilendirmek için aradığını, çok kısa bir zaman içerisinde harita güncellemesi geleceğini, güncelleme geldiğinde beni telefonla haberdar edeceğini ve bu gelecek güncellemenin 59 - 60 euro gibi bir fiyatı olacağını söyledi.
Ayrıca mail ve twetter gibi hizmetleri aldığımız, aracın internet bağlantı hizmetinin de 1 yıllık süresi olduğunu onun da bittiğini, bu hizmetleri tekrar almak istersem 60 euro gibi bir bedel ödeyerek sahip olabileceğimi söyledi.

kerim_elk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Renault bundan sonra Allah nasip ederse araç alırken tercih edeceğim bir marka kesinlikle olmayacak. Önerilen harita ve uygulama güncelleme için 120 Euro fahiş bir fiyat. Kaldı ki Car play ve android auto ile online haritaları kullanmak varken sömürü sistemine insanları mahkum etmek büyük olduğu söylenen bir firmaya yakışmıyor.

marillion

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güncellemeyi güç bela yaptım yaklaşık 30-40 dakika sürüyor ve şöyle bir göz gezdirdiğimde hiçbir yeni yol, köprü vs göremedim. Akşam tekrar yüklemeyi deneyeceğim.

asgeda

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Anlamadığım şu ki bizde güncelleme görünmüyor, 2017/5 tarihli araç, yandex navinin gözünü seveyim :) onu yükleyebilsek çok güzel olurdu

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Arkadaşlar merhaba.Ben kendi aracima baska bir çözum pesindeyim.Basarılı olursam sizlerle paylasacagım.

TARIK TOSUN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1 yıllık navigasyon güncelleme süresi bitmeyen arkadaşlar için "Map of Europe v16.12" 25 Ekim 2017 tarihinde yayınlandı. 5882 MB'lık harita yaklaşık 35 dakikada yükleniyor. Yükleme sonunda Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve Osman Gazi Köprüsü güncellemesinin yapıldığı görülüyor.

marillion

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yüklemeyi tekrar yaptım ama ısrarla 2015 haritası görünüyor. Galiba benim r-link 2 toolbox güncel haritayı indirmiyor aracı 2017 Mayısta sıfır aldım, 1 yıllık hakkım da bitmiş olamaz. Mais'e soracağım artık.

z_atropin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Slm arkadaşlar ben de aracımı 2016 Aralık'ta aldım İcon 1.5 EDC bende bir kaç kez navigasyonu güncellemeyi denedim bir türlü güncelleme yok dedi yapamadım araştırmalar sonrasında rlink2 kendi web sayfasından tr olmayan bahsediyor rlink2 harita güncellemesi rlink 1 in aksine PC den olmuyor sadece servislerden yapılabilir deniyor hatta yeni hangi güncel yazılım var sitede gösteriyor link aşağıda bir inceleyin https://www.gps-rlink.com/r-link-2/update-software/