Megane 4 - Rlink2 Car play ve ios özelliği

mrcfen27

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu konuda en çok çabalayanlardan biri olarak sorunu otb2 cihazı ve dtt4all programı ile çözdüm. 8 ınclik ekran nihayet ise yarar hale geldi. YouTube internet film ne istersen izle.benim aracım 2016 aralık çıkışlı. Yazılımın güncellemesini servis yapar. Mesela ben 3 defa servise gittim 3 kere güncelleme yüklendi.

ddt4all programı için hangi obd2 cihazını kullanıyorsunuz wifili ve bluetootlu iki cihaz aldım programa baglanamadım sizin kullandığınız cihaz hangisi acaba sevinirim

nhtklc

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ddt4all programı için hangi obd2 cihazını kullanıyorsunuz wifili ve bluetootlu iki cihaz aldım programa baglanamadım sizin kullandığınız cihaz hangisi acaba sevinirim
Çinden gelen soketli bir cihazım var.

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mayıs

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende 2016 megane icon var full opsiyonlu bugün r link in yazılımına baktım 3.3.15.416 gibi birley çıktı car play i destekler mi bilen arkadaşım yardımcı olursa sevinirim

yakamoz37

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende 2016 megane icon var full opsiyonlu bugün r link in yazılımına baktım 3.3.15.416 gibi birley çıktı car play i destekler mi bilen arkadaşım yardımcı olursa sevinirim

Evet destekler arkadaşım.ddt4all programı ile açabilir veya açtırtabilirsin.Saygılar.

DrSallaso

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
En kötüsü Android Auto uyumlu uygulama pek yok. Yeni sattığım 2018 Octavia da en çok Google Haritalar da işime yaradı. Araçla gelen navigasyon uygulaması yetersiz kalıyordu, devamlı uzun yol yapan biri olarak aradığım bir özellik. Online müzik uygulamaları da uyumlu hale gelirse daha keyifli olacak. Turkcell in Fizy uygulamasından uyumlu olmasını bekliyorum. Spotfy ve Google Music kullanıyorum şimdilik.

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bugun sahibinden de bi ilan gordum ilandaki aracin rlink versiyonu 3.3 yazmis ve apple car play sonradan actirmis oyle yaziyordu. Bu arkadas yaptirdiysa demek ki acilabiliyor ek bir donanima ihtiyac duymuyor. Araci icon donanimmis. Ayrisa donuse duyarli sis farlarini da sonradan actirmis.

dc062e40fcf3b362802c076a7bc4d90f.jpg

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

peacemaker

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar selamlar herkese aracım 2.2. sürüm gizli özelliklerin hepsi açık fakat konuşulduğu üzere carplay yazılım olarak aktif olmasına rağmen 2.2. olduğundan işlevi yok 3.3 sürümü akında zip dosyası bulabilen arkadaşımız var mı?

dnzmrt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar yazılım versiyonum 2.2.19.300 dü en son güncellemeden sonra 7.4 vs oldu ve car play ve android auto kullanıyorum bu renaultun çifte standart uyguladığı bir bok işlemdir yani şöyle düşünün yazılımsal olarak her halukarda çalışıyor donanımsal olarak aracında olmayan özellikler zaten aktif etsenizde çalışmayacak nasıl yapıldığını öğrenmek isteyen var ise yardımcı olayım öncelikle müşteri hizmetlerini arayın radyo frekans kayması var ve konum yönü yanlış duruyor diye şikayetde bulunun sonra servisde bunun için güncelleme alıyorsunuz bu kadar basit renaultun insanları mal yerine koyması gerçekten çok üzücü yani 2017 den sonra alanlar için serbest miş ya kimi kandırıyorsunuz içine ettiğim yazılımı zaten android isteseniz tablet gibi tüm uygulamaları bile kullanabilirsiniz hatta içindeki multimedya gömülü sim kartın yerine kendiniz sim kart alarak bunuda sağlayabilirsiniz ve 7 24 araba da internet de olabilir işte insanları tüketime zorlayan mal yerine koyan kapitalist sistemin ta kendisi herkes bu işi para ile yapıyor yok gizli özellik yok şu yok bu özelliklerini çok rahat herkes açabilir ben direk odb olmadan araç üzerinden gizli developer kısmından aktif ettim takılan olursa youtube da hakan keh diye bir arkadaş var Allah razı olsun nasıl yapıldığını göstermiş inceleyin ve destek olun arkadaşa

buraksoylu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
MErhaba arkadaşlar. Ben de bu özelliği dün aktif ettirdim ve araç ekranında akıllı telefon entegrasyonu olarak görebiliyorum. Fakat telefonumu kablo ile bağladığımda ve telefondan carplay'e girdiğimde aracı görmüyor. Bunu daha önce yaşayan var mı ? Çözüm için ne yapmam gerektiğini bilen bir arkadaş cevap yazabilirse sevinirim.

OZGUR42

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar merhaba,
2010 megane 3 dizel 1.5 yeni aldım. aracın klima ekranında fan resmi yarıya kadar geldikten sonra diğer iki kısım fanı açmamıza rağmen gözükmüyor. Aynı şekilde klima yönleri yani ayak cam ön yüz olarak değiştirilmek istendiğinde klima ekranındaki adam ve yön işaretleri de gözükmüyor. Ne yapmak lazım