Megane 4 - Rlink2 Car play ve ios özelliği

ferhat0316

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim araç 2016 ıcon benim araçta da akıllı telefon menüsü var ama aktif değil resmini atıcam ama geçersiz dosya tipi diyor bu resim yüklemesini nasıl yapıyorsunuz
Hızlı resim sitesinden yükleyebilirsiniz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ferhat0316

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim araç desteklemiyor ama insallah yakın donemde satılan araclara verirler. Çok ama çok kullanışlı. Superb kullanırken sonradan farkettiğim bir olay ve gelen mesajları okumasından mesaja sesli olarak verdiğiniz cevabı metine dönüştürerek yollamasından tutunda haritaya kadar pek çok işlevsel ve kullanışlı özellikler var. Bunlara ek olarak özellikle apple kendi stok haritalarını geliştirirse araçlardaki navigasyon olayını ortadan kaldırır.

"Hızlı yanıt alabilmek için alıntı yaparak cevaplayınız"

Rlink Siri'yi çok iyi şekilde destekliyor. Mesajları okuyor, sesle söylediğiniz mesajı metine çevirip istediğiniz kişiye ya da kişilere gönderiyor hatta internette arama yapıp dize sesli olarak bildiriyor. Ama CarPlay'i kardeşimin superbinde deneme fırsatı buldum. Sadece bir kaç özellik çalışıyor. Arama SMS harita müzik gibi standart özellikler. Bunları ben zaten şu an sorunsuz kullanabiliyorum. Ama ekran yansıtma olsa o daha iyi olur bence. Superb'de var mesela ve telefonun bütün özelliklerini arabanın ekranından kullanabiliyorsunuz. Ekran resmen tablete dönüşüyor.

papyon34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
deneme için atıyorum :)

papyon34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
N1gRYX.jpg
benim aracın akıllı telefon ekranı bu şekilde

Flashock

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eğer desteklenmezse inanılmaz üzülürüm ve hakkımı ararım gerekirse dava gerekirse şikayet. Çooook eskşden daha CarPlay'den kimsenin haberi yokken bu soruyu sormuştum burada ilgilenilmemişti şimdi bir örgütlenme olması çok iyi olmuş bence baskı yapmalıyız kesinlikle.

ferhat0316

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Rlink2 Car Play ve ios özelliği

N1gRYX.jpg
benim aracın akıllı telefon ekranı bu şekilde

QUOTE=ferhat0316;1027749]
ojLydQ.jpg

benim aracın mönüsü böyle. Dikkat ederseniz akıllı telefon diye bir sekme var. Bu sekme sadece iphone telefonlarda aktif oluyor ve siriyi çalıştırıyor.

papyon34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu resmi cektiginizde telefon baglimiydi cunku sizin menude akilli telefon menusu aktif benim ekranda aktif gorunmuyor

ferhat0316

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu resmi cektiginizde telefon baglimiydi cunku sizin menude akilli telefon menusu aktif benim ekranda aktif gorunmuyor

İphone bağlandığında direkt aktif oluyor. Eğer aktif değilse bağlantı ayarlarını kontrol edin.

papyon34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İphone bağlandığında direkt aktif oluyor. Eğer aktif değilse bağlantı ayarlarını kontrol edin.

bizde bu menü olduğuna göre yeni gelecek güncellemede acaba car play ve ios özelliği bizim araçlara gelecek mi acaba çünkü bu menünün olmadığı yazılım yüklü olan araç sahipleri de var sanki bizim yazılım farklı

newsector

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
iphone yi kontrol edebiliyor arac arama yapabiliyor siri ile bağlantı kurum ses ile rehber den birini arayabiliyor gelecek olan daha farklı bir olay telefonun ekranı direk araba ekranında oluyor ama desteklenir diye tahmin ediyorum fakat böyle giderse 2018de cıkacak ve bizi dışlayacaklar halbuki ilk alanların böyle güncellemeleri almaları daha da önemli olmalı bizim sayemizde araclardaki sorunları düzeltiyorlar

akıllı telefon ve sms siri aktifken aktifleşiyor

okrWd2.jpg

basinca siri aciliyor ve ses komutu bekliyor

Son düzenleme: