Megane 4 tauch orjinal Renault 7 inç ekran bilgisi?

guef

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar,
Bende touch aracıma orjınal ekran almayı düşünenlerdenim. Bende biraz araştırdığımda serviste atölye şefi olan bir arkadaşım var onunla da istişare ettik, aracın tesisatı uyarsa navigasyon kullanmazsın (çünkü GPS anteni touch modellerde yok) ancak diğer multimedya özelliklerini kullanabilirsin dedi. Torpido içindeki tesisatı kontrol ettik ne yazık ki aynı olmadığını gördük, bana sadece android sistemlerden takabileceğimi söyledi. Bu işlerle uğraşan arkadaşlardan çok umutluyum serviste yapılmayan çoğu şey dışarıda konuya ilgi duyan arkadaşlar tarafından yapılıyor. Umutla bekliyorum biri başarabilirse 2. yaptıran ben olacağım.

legendgreande

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba,
Bende aranıza 2020 touch 1.5 dci edc ile katılıyorum. Ekran artık olmazsa olmaz bir ihtiyaç gibi, bir yandan da konfor katıyor bence. Necvox ekran taktırmayı düşünüyorum ama icon paketteki rlink ekran kalitesini vermediğini düşünüyorum. Bu konuyla ilgili deneyimleriniz var mı?
İyi forumlar.

Taner.r

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar,
Bende touch aracıma orjınal ekran almayı düşünenlerdenim. Bende biraz araştırdığımda serviste atölye şefi olan bir arkadaşım var onunla da istişare ettik, aracın tesisatı uyarsa navigasyon kullanmazsın (çünkü GPS anteni touch modellerde yok) ancak diğer multimedya özelliklerini kullanabilirsin dedi. Torpido içindeki tesisatı kontrol ettik ne yazık ki aynı olmadığını gördük, bana sadece android sistemlerden takabileceğimi söyledi. Bu işlerle uğraşan arkadaşlardan çok umutluyum serviste yapılmayan çoğu şey dışarıda konuya ilgi duyan arkadaşlar tarafından yapılıyor. Umutla bekliyorum biri başarabilirse 2. yaptıran ben olacağım.
Android olup harici gps anteni takılan modeller çokça mevcut başka araçlar için.
Bu işi daha önce birkaç defa yapmış bir aksesuarcı çözer bu işi diye düşünüyorum.