Megane 4 uzun dönem tecrübeleriniz

muska35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hangi benzinli motor şehiriçi 6.5 lt yakıyor ?

bigbrother

Kayıtlı Üye
06-Ankara
Her seferinde artık benzinli araca binicem diyorum ama sanırım alıştım dizel araca. Dizel motorları bir yandan hiç sevmiyorum ama vazgeçemiyorum da.

Bu dolulukta benzinli 1.3 TCe 2020 model araçlar 470 480 bin civarında üstelik garantili... Islak kavrama EDC şanzıman da yanında... Misss :)

bigbrother

Kayıtlı Üye
06-Ankara

gowlet

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar pardon da sizin yaşınız kaç? Sidik mi yarıştırıyorsunuz yoksa birilerinin seçimini gömmeye mi çalışıyorsunuz? Bana tüm opsiyonların bulunduğu Icon paket 2020 1.3 tce bulursanız boyasız hasarsız o fiyatlarda haber verin lütfen piyasadan haberiniz yok heralde. Hayırlı olsun diyeceğinize gelip kendi malınızı övüyorsunuz saçmalığa bak.

muska35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar pardon da sizin yaşınız kaç? Sidik mi yarıştırıyorsunuz yoksa birilerinin seçimini gömmeye mi çalışıyorsunuz? Bana tüm opsiyonların bulunduğu Icon paket 2020 1.3 tce bulursanız boyasız hasarsız o fiyatlarda haber verin lütfen piyasadan haberiniz yok heralde. Hayırlı olsun diyeceğinize gelip kendi malınızı övüyorsunuz saçmalığa bak.

1.3 tce’yi diyor arkadaş muhtemelen..

Vallaha dediginiz gibi var 3 5 yaristiran 🤣 allahtan realist ve dogrucu bazi arkadaslar var yakit tuketimlerini soyluyorlar. Herseyi gectim eger denen kadar az yakan bir motor olsa taksiciler 1.5dci lari degil 1.3tce leri tercih eder. Daha once de soyledigim gibi tekrar hayirlisi olsun kardesim 1.5dci kendisini yakit tuketiminde saglamikta uzun omurlulukte kanitlamis bir motor.

gowlet

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Vallaha dediginiz gibi var 3 5 yaristiran 🤣 allahtan realist ve dogrucu bazi arkadaslar var yakit tuketimlerini soyluyorlar. Herseyi gectim eger denen kadar az yakan bir motor olsa taksiciler 1.5dci lari degil 1.3tce leri tercih eder. Daha once de soyledigim gibi tekrar hayirlisi olsun kardesim 1.5dci kendisini yakit tuketiminde saglamikta uzun omurlulukte kanitlamis bir motor.
Eski bir Clio 4 kullanıcısı olarak yabancı değilim 1.5dci motorlara beni hiç yolda bırakmadı hiçbir şikayetim de yoktu. Teşekkür ediyorum iyi dilekleriniz için..

bigbrother

Kayıtlı Üye
06-Ankara

İlanlarda var sürüş paket, kontrol paket, cam tavan, 18 jant, stepne... Pazarlık edince 470 480 bandında bulabilirsin... Hatta kendi aracımı değiştirip bunu alabilirdim ama kredi çekmek istemiyorum. Arayınca bulunuyor kardeşim... Sidik yarıştırmak ne alaka... Sana Tarkandan Geçcek şarkısını ithaf ediyorum. Rahatla biraz burası forum...

bigbrother

Kayıtlı Üye
06-Ankara

Benim sana yalan borcum mu var? Ben 6.5lt yakıyorum üstelik kışın... Yazın 6ya bile düşüyor. Kullanmasını bilirsen olur. Sürekli gazlarsan olmaz tabi doğal olarak... Taksici dediğin adam bolca dur kalk, rölanti yapar... Ben bunları yapmıyorum ki tabi taksici benden fazla yakacak. 1.5 dci ortalamaları bile 5in altında düşmez takside... Ben 3.8lt yakmış adamım dci motorla... Şehir içi...

sharkemre

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
burda bazı salaklar vardı ben ilk çıktığında megane 4 ü eleştirdim diye megane 3 var diye kendi aracı eski kasa oldu diye pislik atıyor diyen ama kendileride daha sonra megane 4 deki ( özellikle sedan olanlar ) eksikleri zayıflıkları görüp hayıflandılar şimdi megane 5 e-tech geliyor şimdi biri ona laf etse bende aynı yorumu yapayım o halde
not: şuan megane 3 sahibi değilim bende megane 4 binicisiyim bunuda not düşeyim.