Megane Coupe Modifiye Çalışmalarım

Ersel YILGIN

Bilgi Girilmemiş
Far karartma muayeneden geçmez sanmıyorum.
Ama jant istiyor araba onu da söyleyeyim :)

okky33

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
araç çook güzel olmuş da bu kaplama olayını ruhsata felan nasıl işletiyosunuz ?

çok kolay önce gidiyosun görünüm vizesine giriyorsun 20 tl veriosun sonrada ruhsatı değiştiriorsun 117 tl veriorsun bukadar...

okky33

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ya arac gercekten cok guzel ama şu jantlarıda bı beyaz spoona veya sıyaha cevır muhtesem durmazsa neyım

dostum beğenin için çok tesekkür ederim öncelikle. jant olayına gelincede haklısın spoon on numara durur ve hatta 17" olursa manyak olur ancak benim özel bi durumum var onuda şöyle açıklayayım şimdi; ben astsubayım ve suan ki görev yerim de kars/sarıkamış (şuan izmirdeyim hava değişimindeyim) ve sarıkamışda yol yok desem yeridir onun için 15" jant ve geniş tabanlı lastikde karar kıldım önümüzdeki yaz inşallah batıya tayin olucam ve ozaman jantı kesinlikle büyütüp değişik bi model jant alıcam ama şuan ki mevcut şartlarımda bana en uygun jant ve lastik seçimi buydu ve bence güzelde durdu yani canlı gören herkes çok daha fazla beğeniyor. tabi yinede siz arkadaslarımın hertürlü görüş ve önerilerine açığım...

okky33

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracın beyaz kaplanmasına bıttım resmen
ellerınıze saglık
bu far karartma orusu engellıyor mu
bı sakıncası yok mu
muayıneden gecer mı acaba

çok tesekkür ederim eksik olmayın far karartma evet tabiki görüşü kısıtlıyo yani karartılmamıs bi farla benim farlarım arasında gözle görülür bi aydınlatma farkı var ama işte arac üzerinde siyah beyaz çalıstığımız için bu şekilde yaptık görünüm olarakta uyum olarakta cuk oturdu tabiri caizse yalnız bahsettiğim aydınlatma farkından dolayı bende tamamen karartma yerine farlarımı yine bizim forumdaki TRS coupe gibi yapmayı düşünüyorum hatta bu konuda da görüşlerini almak isterim arkadasların. muayene kısmına gelincede valla daha 2 yıl var muayeneme açıkcası hiç düşünmüyorum suan muayene kısmını ama bence geçmez farlar bu haliyle...

okky33

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
08042011162.jpg

göstergede biraz oynama yaptım bakalım beğenecekmisiniz. gösterge içini carbon folyoyla kaplayıp led çalışması yaptım

okky33

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
08042011164.jpg

08042011163.jpg

08042011161miv.jpg

08042011160.jpg

08042011159.jpg

08042011158.jpg

08042011157.jpg

08042011156.jpg

bunlarda bugünkü yıkamam sonrası çektiğim birkaç foto arkadaslar keyifli forumlar...
copy.png
trans.png

okky33

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
valla arkadaslar teessüf ederim emeğe saygıdan bahsediyoruz hep ama takip ettim ben son fotoları yayınlayalı 2 gün oluyo bi allahın kulu olumlu-olumsuz hiç yorum yapmadı yani...

SERHAT YILMAZ

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
göstergeleriniz güzel olmus yanlz üstteki ledler biraz sırıtmış sanki.. aracın 55 plaka olması benim gozumde cok daha sık gorunmesini saglıyor :) benim abimde astsubay ve onada bi araba bakıyoruz.. galiba megane coupe güzel bi seçim olacak sizin aracınızdaki siyah beyaz uyumu gercekten cok güzel.. kazasız belasız sürüşler dilerm..

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
valla arkadaslar teessüf ederim emeğe saygıdan bahsediyoruz hep ama takip ettim ben son fotoları yayınlayalı 2 gün oluyo bi allahın kulu olumlu-olumsuz hiç yorum yapmadı yani...
Haftasonu buluşma vardı büyük sehirlerimizde ondan gözden kaçmıştır...:)
Gittikçe dahada güzelleşiyor Coupe...:eyv
Göstergede carbon güzel olmuş, led çalışması için gece görüntüsü daha belirleyici olur...
Sırada ne var...:)