Megane Coupe Modifiye Çalışmalarım

okky33

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
göstergeleriniz güzel olmus yanlz üstteki ledler biraz sırıtmış sanki.. aracın 55 plaka olması benim gozumde cok daha sık gorunmesini saglıyor :) benim abimde astsubay ve onada bi araba bakıyoruz.. galiba megane coupe güzel bi seçim olacak sizin aracınızdaki siyah beyaz uyumu gercekten cok güzel.. kazasız belasız sürüşler dilerm..

saolasın kardesim tesekkürler. ben yaptığım her uygulamayı beğenenede beğenmeyenede eyvallah diorum çünkü bu işler kişisel zevk meselesi. abinede inş en kısa sürede bi coupe bulursunuz ve doğru seçim yapmıs olursunuz...

okky33

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Haftasonu buluşma vardı büyük sehirlerimizde ondan gözden kaçmıştır...:)
Gittikçe dahada güzelleşiyor Coupe...:eyv
Göstergede carbon güzel olmuş, led çalışması için gece görüntüsü daha belirleyici olur...
Sırada ne var...:)

güzel sözleriniz için tesekkürler göstergenin gece görüntüsünüde koyucam ayrıca. sırada ne var valla bende bilmiyorum :)) ama elimden geldiğince sadelikten çıkmadan değişimler yapmaya çalışıyorum...

okky33

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kardeşim carbon detayı harika ama o led hiç olmamıi bu tar bişey düşün bence
http://www.renaultfanclub.com/arac-ic-aksam-modifiyesi/1017-gosterge-renk-degisimi.html#post4285[/B]

dostum sizin gösterge uygulamalarınızda uzun süredir takibimde ztn ben bu şekilde biraz kullanayım sonra biliyorum sıkılcam ve ozaman senin kapını çalıcam mrk etme. ayrıca benim ledler arac içindeki aydınlatma ayar düğmesinde kısılıp açılabilio yani sabit bi şiddette yanmıo istediğin gibi ayarlıyabiliosun mesela gece iyice kısıyorum ve ledlerin carbondaki yansımasıyla kadranın turuncusu on numara bi görüntü verio. durun ben yarın gece resmini atayım foruma bi bakın...

okky33

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tesekkür ederim...

mert

Mert Kaan BAYKAL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
dostum beğenin için çok tesekkür ederim öncelikle. jant olayına gelincede haklısın spoon on numara durur ve hatta 17" olursa manyak olur ancak benim özel bi durumum var onuda şöyle açıklayayım şimdi; ben astsubayım ve suan ki görev yerim de kars/sarıkamış (şuan izmirdeyim hava değişimindeyim) ve sarıkamışda yol yok desem yeridir onun için 15" jant ve geniş tabanlı lastikde karar kıldım önümüzdeki yaz inşallah batıya tayin olucam ve ozaman jantı kesinlikle büyütüp değişik bi model jant alıcam ama şuan ki mevcut şartlarımda bana en uygun jant ve lastik seçimi buydu ve bence güzelde durdu yani canlı gören herkes çok daha fazla beğeniyor. tabi yinede siz arkadaslarımın hertürlü görüş ve önerilerine açığım...

anladım,baba mesleği:) bilirim benım pederde subay, dedıgım gıbı 15 jant olsun gene ama daha bole sade bı jant olsun dört dörtlük olur:)

croman

Burak ÖZKAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
folyo kaplamanın maliyeti nedir acaba

MatraX_07

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çok hrika olmus,bir de jantlara el atarsan süper olur