Megane II 1.5 DCI Dynamique Alacağım Tavsiyeleriniz

Samet

Code Master,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
alır almaz etmesen de kısa vadede illaki olacaktır bu işler biraz kişiden kişiye değişiyor sanırım.ben biraz fazla mükemmelliyetçiyim sanırım :)
Bende bu ay aldım aracımı, alır almaz bende de 2000TL ye yakın masrafı var, insanlar aracı gözden çıkardımı pek ilgi göstermiyor genelde.
472TL sadece trafik sigortası.
Paranız ucu ucuna arabayı almayın sakın...

URAGAN

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende bu ay aldım aracımı, alır almaz bende de 2000TL ye yakın masrafı var, insanlar aracı gözden çıkardımı pek ilgi göstermiyor genelde.
472TL sadece trafik sigortası.
Paranız ucu ucuna arabayı almayın sakın...

kesinlikle katılıyorum

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
valla ben çok çok memnunum bakarsan bağ bakmazsan dağ olur demişler geçen yıl kasım ayında aldım ve 1 yılda tam 3000 tl para harcadım.şu an sıfır araç tadını alıyorum önümüzdeki 4 -5 yıl çok uygun bir teklif gelmezse değiştirmeyi düşünmediğim için masraf ettim.yazlık lastiğinden kışlığına trigerden baskı balataya ön arka diskler ve balatalar amortisörler komple ön düzen bilyalar vs vs daha aklıma gelmio . .aracım 115000 kmde keşke dizel alsaymışım dediğim oluyor açıkçası yakıt bakımından ancak 3 aşağı 5 yukarı aynı paraya geliyor lpg li ile dizeli. işin özü bakımlı temiz masrafsız araç araba almak hemşerim.renaultun hiç birarabası kötü değil eksikleri var elbet ancakdüzgün araba alıp parayı harcarsan kafan rahat rahat binersin.alırken de sadece arabanın parasını değil alır almaz edebileceğin masrafları da göz önünde bulundurup öyle al..ben 22000 e aldım 3000 harcadım 25000 e satıyorum dedim veren yok :) iyi hesap etmek lazım bunları
3000 TL harcamadım ama 24.750 veren çok oldu başkan:D

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
alır almaz etmesen de kısa vadede illaki olacaktır bu işler biraz kişiden kişiye değişiyor sanırım.ben biraz fazla mükemmelliyetçiyim sanırım :)
Masraf Ettin Ama İcin Rahat Suan Nerde Ne Cikacak Stresi En Aza İndirdin
Bende bu ay aldım aracımı, alır almaz bende de 2000TL ye yakın masrafı var, insanlar aracı gözden çıkardımı pek ilgi göstermiyor genelde.472TL sadece trafik sigortası.Paranız ucu ucuna arabayı almayın sakın...
Cok Dogru Tesbit Ucu Ucuna Araba Alinmamali
Cevabınız için teşekkürler . evet bu tespitler için önce bi servise gitmek gerekiyor galiba, bende alıp en az 3 sene binmek istiyorum. Sonuçta 2. el bi araç alıyoruz muhakkak masraflar çıkarıcaktır ama alır almaz 3 4 bin tl de masraf etmek zoruma gider açıkcası :)
Alir Almaz Olmaz Ama Aciliyete Gore Mekanikten Baslayip Zamana Yayarsiniz 3 Yil Binmeyi Dusunuyorsaniz Kafadan Bile Yapsaniz Zarar Degil Bu İmkan Dahilinde Tabi Neticede Kafaniz Rahat Olur Yakiti Koyup Gazlarsin Obur Turlu Nerde Ne Cikacak Neye Malolur Bilinmez Kafada Soru İsareti Olacagina Cepten Biraz Eksik Olsun

Onurksk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Megane 2 güzel araçtır özellikle privilege donanımı çok iyi birde Esp olsa tadından yenmezmiş :)

Onurksk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2007 Model Privilage+ Var Zaten Az Bulunur

Sahibindene bakıyorum Çoğu megane 2 ilanında otantik versiyona bile esp işaretlenmiş herkes sallamış ilanlara.Dediğiniz gibi 2007 model bütün megane 2 privilege donanımlarda esp standartmı ? ben yok diye biliyordum

Samet

Code Master,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
satsaydınız keşke kadir :D öyle kerizi bi daha bulamazsın :D
Civic'i satmadan önce, abi sen bu aracı boyatırsan komple 19'a anca satabilirsin diyordu arkadaş.
O şekilde boyasız ben 19'a sattım, bu seferde abi bana niye haber vermedin ben alırdım dedi :)
İş ciddiye bindiğinde 19'da 24.750'de vermeyebiliyorlar :)

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Sahibindene bakıyorum Çoğu megane 2 ilanında otantik versiyona bile esp işaretlenmiş herkes sallamış ilanlara.Dediğiniz gibi 2007 model bütün megane 2 privilege donanımlarda esp standartmı ? ben yok diye biliyordum
2007 Yilinda Bazi Privilage+ Diye Bir Versiyon Almistim Cam Tavan Far Yikama Yari Deri Koltuk 100 Hp İdi 5 Vites Onda Vardi