Megane II 1.5 DCI Dynamique Alacağım Tavsiyeleriniz

M3T0

Metin GÖKDELİ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cevaplarınız ve ilginiz için gerçekten teşekkür ederim. Peki fiyat ?. Sahibinden de fiyatlar biraz uçuk gibi özellikle cam tavanlılarına 24 25 bin tl isteyenler var. Ben kime soylesem 8 yaşındaki arabaya 22 bin TL verilirmi dediklerinde sinirlerim biraz geriliyor. :)

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
satsaydınız keşke kadir :D öyle kerizi bi daha bulamazsın :D

Abi hergün bir başka kişi satıyormusunuz diye soruyor :)
Yaptığımız bakım :
- Triger
- Bilya +35 Şer TL disk :)
- Arka balatalar
Bu kadar önler yeni :)

Onurksk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cevaplarınız ve ilginiz için gerçekten teşekkür ederim. Peki fiyat ?. Sahibinden de fiyatlar biraz uçuk gibi özellikle cam tavanlılarına 24 25 bin tl isteyenler var. Ben kime soylesem 8 yaşındaki arabaya 22 bin TL verilirmi dediklerinde sinirlerim biraz geriliyor. :)

Fiyat olayı arabanın temizliğine,kazasına,donanımına,kilometresine,benzinli yada dizel olması gibi birçok unsura göre değişiyor.Ama sahibinden.com üzerinde herkes kafasına göre fiyat biçiyor iyi incelemeli ve sağlam pazarlık yapmalısın

M3T0

Metin GÖKDELİ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fiyat olayı arabanın temizliğine,kazasına,donanımına,kilometresine,benzinli yada dizel olması gibi birçok unsura göre değişiyor.Ama sahibinden.com üzerinde herkes kafasına göre fiyat biçiyor iyi incelemeli ve sağlam pazarlık yapmalısın

Ben beceremem ne derse tamam derim de, pazarlıkçı bi tanıdığımı götürmem şart oldu :)

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Sadece şunu söyleyim ben yetkili bir serviste 50 liraya expertiz yaptırmıştım istanbul dışındaki bir ilde (muhabbetim iyiydi o yüzden bi indirim yaptılar mı bilemiyorum :D)
Megane 3 olsaydı çatır çatır yardım ederdim ama Megane 2'yi ne kadar çok bilsemde benden çok bilenler var onları bekleyin :)

50 Tl Expertize Dair Sertifika Verdi Mi Peki Furkan ?

Teşekkür ederim :) Bende bi aracı bulup fiyatı 200 e indirdim. Ben fiyatında değilim açıkcası araç hakkında çok fazla incik cincik şeyler söyleyip soğutmalarından korkuyorum :)

Bircok Yer Artik Hukuki İslere Bulasmama Ve Yogunluktan Expertiz Hizmeti Bile Vermiyor İncik Cincik Cikarsa Soyleyecek Tabi Sizde Vazgecer Baska Arac Bakarsiniz Ucuz Etin Yahnisi Olmaz Unutmayin

M3T0

Metin GÖKDELİ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
50 Tl Expertize Dair Sertifika Verdi Mi Peki Furkan ?

Bircok Yer Artik Hukuki İslere Bulasmama Ve Yogunluktan Expertiz Hizmeti Bile Vermiyor İncik Cincik Cikarsa Soyleyecek Tabi Sizde Vazgecer Baska Arac Bakarsiniz Ucuz Etin Yahnisi Olmaz Unutmayin

Haklısınız tabi gerçi pek ucuz olduğuda söylenezde :D 22Bin TL istiyor şu anda

M3T0

Metin GÖKDELİ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ucuzdan Kasit Expertizi İma Ettim

evet o konuda hem fikiriz. serviste zaten bir buçuk saat sürüyor demişlerdi.