Megane II 1.6 Dynamic full kullanıcıları

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kulaktan dolam bilgileri boş verin siz. Eğer aracı aldığınız adama güveniyorsanız megane 2'ler güzel araçtır. Hakkınızda hayırlısı olsun.

Uğur

Yönetici
Başkan
33-Mersin
Ben günde bir kaç kere tam açmasamda arkasını kaldırıyorum.Şimdiye kadar hiç sorun yaşamadım.2-3 ayda bir tunap-107 ile bakımını yapıyorum gerek olsun olmasın .. Ses falanda yapıyorsa 4 tane bademin başında , değiştirirsiniz çok uzun süre kafanız rahat eder.Megane güzel arabadır alırken baktırın yeter , şu an Megane 2 full olanların özelliklerinde sıfır araç almak isteseniz 60-70 bin lira.

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kesinlikle alın pişman ettirmez.

cnksrp41

Cenk GİRAY,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar 2004 model cam tavan da dahil bir megane 2 dynamic buldum. 113 binde lpgli 3 parça çizik boyası var araç temiz lacivert renkli sedan 23.500 istiyor 23 e falan
anlaşırız. Sizce fiyat nasıl çok sorunu olmayan konforlu bir araç istiyorum. Bana sıkıntı çıkartırmı yani 23 verdikten sonra bir 2-3 bin verip yaptırmak istemiyorum nasıl bir araçdır. Yakıt tüketimi nasıldır acaba km de ne yakar lpg ile kullanacağım en az 5 sene binerim. Fikirlerinizi bekliyorum şimdiden teşekkür ederim.

arkadasım eğer araç dediğin gibiyse 23000 e al hemen eğer manuel vites ise

akn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
km'sini mutlaka sorgulatın, piyasa da çok fazla km'si düşürülmüş megane var malesef.

M3T0

Metin GÖKDELİ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben günde bir kaç kere tam açmasamda arkasını kaldırıyorum.Şimdiye kadar hiç sorun yaşamadım.2-3 ayda bir tunap-107 ile bakımını yapıyorum gerek olsun olmasın .. Ses falanda yapıyorsa 4 tane bademin başında , değiştirirsiniz çok uzun süre kafanız rahat eder.Megane güzel arabadır alırken baktırın yeter , şu an Megane 2 full olanların özelliklerinde sıfır araç almak isteseniz 60-70 bin lira.

Abi ben aldım alalı hiç sanruf bakımı yapmadım nasıl yapılır bunu bakimi bilmeyenler için :)

Uğur

Yönetici
Başkan
33-Mersin
Abi ben aldım alalı hiç sanruf bakımı yapmadım nasıl yapılır bunu bakimi bilmeyenler için :)

Benim yaptığımda profesyonle bir şey değil,rayların içini temizliyorum , ben girmeyen yerlerde tornavidanın ucuna bezi takıp iyice toz ve yağdan arındırıyorum.Daha sonra sprey silikonu (sunroof için) sıkıyorum.Hepsi bu kadar :)

harezmi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yorumlar için çok teşekkür ederim baya faydalı bilgiler edindim hafta sonu aracı almaya gidiyorum inş. expertiz yaptırdıktan sonra bir şey çıkmazsa alacağım. Dönüşte resimlerini paylaşırım inş.

cnksrp41

Cenk GİRAY,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim yaptığımda profesyonle bir şey değil,rayların içini temizliyorum , ben girmeyen yerlerde tornavidanın ucuna bezi takıp iyice toz ve yağdan arındırıyorum.Daha sonra sprey silikonu (sunroof için) sıkıyorum.Hepsi bu kadar :)

arka camın üst tarafında iki raydada sıçan diş vidaları var.bu vidaları söküp arka rayları çıkarabilirsiniz.rahat rahat bakımını yapabilirsiniz.ayrıca bademlerin ne durumda olduğunuda sunroofu arka ray sökükken açıp görebilirsiniz.ben sattığım meggymde bu badem derdinden kurtulmak için aşınmaz teflon malzemeden kendim yapmıştım.ömürlük çözüm :D

harezmi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Valla bu ikinci el araç alma işi çok zormuş bu hafta sonu adamla anlaştık nere göstersen göster araba çok temiz diye yemin ediyor bu gün ortak arkadaşımız aradı aracın sanruffu bozukmuş yaptırmak için başka ile gitmiş. Aradım yarın geliyorum aracı 60 km ilerde bir expertiz firması var birlikte baktıralım diyorum (ki bulunduğu yerde bu işi yapan firma yok ) yok işte yolda kaza olursa bir şey olursa ben sorumluluğun altına giremem ayakları yaptı bende iyi kalsın baktırmadan almam diyip bıraktım vaz geçtim almaktan sizce hata mı yaptım ?