Megane II 1.6 Dynamic full kullanıcıları

efsanea_06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Valla bu ikinci el araç alma işi çok zormuş bu hafta sonu adamla anlaştık nere göstersen göster araba çok temiz diye yemin ediyor bu gün ortak arkadaşımız aradı aracın sanruffu bozukmuş yaptırmak için başka ile gitmiş. Aradım yarın geliyorum aracı 60 km ilerde bir expertiz firması var birlikte baktıralım diyorum (ki bulunduğu yerde bu işi yapan firma yok ) yok işte yolda kaza olursa bir şey olursa ben sorumluluğun altına giremem ayakları yaptı bende iyi kalsın baktırmadan almam diyip bıraktım vaz geçtim almaktan sizce hata mı yaptım ?
megane 2 nin sunroofu kolay kolay bozulmaz uzun süre kullanılmadığında kendini korumaya alır.bunun için kontak açıkken km sıfırlama tuşu ile sunroof düğmesinin ortasındaki düğmeye basılı tutunca reset atılmış olur ve çalışır.eğer çalışmadıysa bile motor bozulmaz röle bozulur 30 tl ye röle alıp değiştirebilirsiniz google da araştırırsanız bu konu hakkında açtığım konuları bulabilirsiniz.

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Valla bu ikinci el araç alma işi çok zormuş bu hafta sonu adamla anlaştık nere göstersen göster araba çok temiz diye yemin ediyor bu gün ortak arkadaşımız aradı aracın sanruffu bozukmuş yaptırmak için başka ile gitmiş. Aradım yarın geliyorum aracı 60 km ilerde bir expertiz firması var birlikte baktıralım diyorum (ki bulunduğu yerde bu işi yapan firma yok ) yok işte yolda kaza olursa bir şey olursa ben sorumluluğun altına giremem ayakları yaptı bende iyi kalsın baktırmadan almam diyip bıraktım vaz geçtim almaktan sizce hata mı yaptım ?

Hiç Gerek Yok En İyisini Yapmişssin , Arabasina Güvenen Adam 60 Değil 600 km Bile Götürür Bu Bir Bir Daha İki Arkadaşş , Bunlar Sahtekar Saticilar Sunroof Bozuk Ama Nesi Bozuk , Motorumu . Bademlerimi vb. Bir Dünya İhtimal Var Yaptirsin , Aracada Ekxpertize Sok RaHat Rahat Gönl Rahatliği İle Bin.. :eyv :eyv

cnksrp41

Cenk GİRAY,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tayfuna katılıyorum.en iyisini yapmışın.arabamı yok

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

İki Arbaninda Fiyati Oldukca Yüksek , Ne Sunroof lari var Nede Mercek Farlari Sen Biraz Bekle Ben Araştirim Sana Uygun Temiz Baişini Ağritmicak Bir Megane Bulalim Acele Yok Telefondda Konuştugumuz Gibi Yaas Yavas Bakicaz Acele Edersen Yalniş Karar Alip Pişman Olursun , Neticede 20 - 26 Bin TL Arasi Para Verceksin En İyisini Buluruz .. :eyv :eyv

Uğur

Yönetici
Başkan
33-Mersin
​Mersindeki bordo iyi duruyor.Dilerseniz gidip bakabilirim.

cnksrp41

Cenk GİRAY,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bana sorarsan mercek far çok pahalı maliyet.benim eski meggy de mercekliydi ampül kesti orjinaline bir ampül için 270 tl çektiler.uzun araştırma sonucu bitane 50 tl ye çakma ampül buldum oda yolu göstermiyodu.ama görüntü olarak arabaya acayip hava katmıyoda değil.
bu arada ben arabayı 22.000 tl ye verdim bedava vermişim bu ilanlara bakınca.1.6 16v dynamic exe pack bva ydı benim eskisi

efsanea_06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bana sorarsan mercek far çok pahalı maliyet.benim eski meggy de mercekliydi ampül kesti orjinaline bir ampül için 270 tl çektiler.uzun araştırma sonucu bitane 50 tl ye çakma ampül buldum oda yolu göstermiyodu.ama görüntü olarak arabaya acayip hava katmıyoda değil.
bu arada ben arabayı 22.000 tl ye verdim bedava vermişim bu ilanlara bakınca.1.6 16v dynamic exe pack bva ydı benim eskisi
authentiquelerin fiyatlarına bakınca ilandaki araçların fiyatının az bile olduğunu düşünebilirsiniz :) sizinki baya ucuza gitmiş ama sağlık olsun...