''Megane III Edc Dizel Kullanan Arkadaşların Bilgisine''

umutseckinakbas

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar daha önce otomatik vites veya yarı otomatik araç kullanıpta şanzuman sorunu yaşayan oldumu?? çok zor arıza yapan parçalardır. Evet gerçekten de Otomatik Şanzuman parçaları çok pahalı. genelde tamiride olmuyor diye biliyorum. Komple yenisini takıyorlar. Yani 5-6 bin lira gibi bir fiyat yüksek gelebilir ama bu fiyat diğer markalara göre çok daha uygun. Allah kimsenin başına vermesin..

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fiyatlar gerçekten çok yüksek ama diğer markalara göre %25 %40 daha ucuz..

olgune

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
edcler hangi yildan bu yana var?

agozal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Daha dün sordum. En erken 60.000km'de değişirmiş, tabi kullanıma bağlı olarak ciddi oranda artabilirmiş. Fiyat olarak bana 1000 tl civarı dediler, yanlışınız olmasın?

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Daha dün sordum. En erken 60.000km'de değişirmiş, tabi kullanıma bağlı olarak ciddi oranda artabilirmiş. Fiyat olarak bana 1000 tl civarı dediler, yanlışınız olmasın?
Bu fiyatları yetkili birinden almak lazım...
@İNANLAR COTECH

daghan--d.e.k.

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Referans numarasi ile edc sanzimanin baski balatasini kontrol ettirin dedigim rakamlar cikacaktir. Yanlis degil bursa kar oto servisten alindi fiyat ve sadece muhabbet esnasinda meraktan alindi.. yani karsilastirma yada piyasa arastirma degil. 6 yada8 saat iscilik gorunmekte. Bu gunun sartlarinda manuel bir dizel meganin ortlama iscilik dahil dediginiz rakamlara gelmesi gerekirken edcnin 1000 lira olmasi biraz zor zaten.. ve yetliki servisteki arkadasiniz su sekildede davranmis olabilir zaten bu parca daha degismemis hic ortalama fiyat bu olur heralde mantigi olabilmis olabilir.. sadece fikir yurutuyorum..

Mamun

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Acıkcası 3 yildir edc kullaniyorum ve boyle berbat bi sanziman gormedim 1 kere debriyaj 1 kerede sanziman degisti simdide 6 dan 5 e gecerken girclama yapiyor:(

fatihabali

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ankara mais te bu sanzimanlarin omurluk oldugunu soylemislerdi bana

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi