megane prıvılege legend 2010 1.5 dcı 105 bg

ilhan*

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

test modunu su sekilde calıstıracaksın ; araba calısır vaziyette olacak, bi ayagın frende olucak, ve aynı anda hem start hemde yol bilgisayarı tusuna basıcaksın olucak biticek :)

hemen deniyorum :) arabanın ibresini 250 km hızda görmek güzel olacak :)

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben simdi anladım ibresi sona dayanan meganeları gosteren resimler var diyodum nasıl dayanıyor sona belkide test moduna alıyorlar ibre sona dayanıyor cekiyorlar fotoları sonra gosteriyorlar millete bu kadar hıza cıktım diye :D :D :D hehe

ilhan*

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben simdi anladım ibresi sona dayanan meganeları gosteren resimler var diyodum nasıl dayanıyor sona belkide test moduna alıyorlar ibre sona dayanıyor cekiyorlar fotoları sonra gosteriyorlar millete bu kadar hıza cıktım diye :D :D :D hehe

kesin öle yapıyorlar çünkü ben daha benim megane'ın 200 ü geçtiğini görmedim.
senin dediğini denedim ama test moduna girmedi anıl sen kendi aracında yapabildinmi bunu

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
kesin öle yapıyorlar çünkü ben daha benim megane'ın 200 ü geçtiğini görmedim.
senin dediğini denedim ama test moduna girmedi anıl sen kendi aracında yapabildinmi bunu

yok ben hiç sokmadım arabayı test moduna simdiye kadar sadece böyle yapıldıgını biliyorum zamanlama hatasımı yaptın acaba ? önce gösterge dügmesine bass sonra basılı tutarken start dugmesine bas öyle dene :eyv

ilhan*

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yok ben hiç sokmadım arabayı test moduna simdiye kadar sadece böyle yapıldıgını biliyorum zamanlama hatasımı yaptın acaba ? önce gösterge dügmesine bass sonra basılı tutarken start dugmesine bas öyle dene :eyv
hertürlü bütün kombinasyonları denedim ama olmadı marş dinamosunu bozacam diye bıraktım neyse artık bi bilen denkgelirse o zaman başarırım bu işi :)

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
boşver ne gerek vara sokmaya teste :) bu arada 200 ü görmedim demissin nasıl görmedim cıkması lazım 200 e benim araç 3 kişi + bagaj valizlerle dolu 6. vites 4.300 devir son hız 210 km gördü yük ve insan olmasa tek olsam icinde 220 ye gideri vardı sanırım :D bi dene sen arabanı cıkar neden cıkmasın.

xxxbgrxxx

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kazasız belasız kullanmanız dileğiyle :) Ancak beğenmediğim arabayı bozan 2 nokta var :(

1. Bence o paçalıklardan kurtulun
2. App plaka yaptırın yada o konya yazısını çıkartın

bu benim şahsi görüşüm ancak arabanın güzelliğini cidden bozuyor

ilhan*

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
boşver ne gerek vara sokmaya teste :) bu arada 200 ü görmedim demissin nasıl görmedim cıkması lazım 200 e benim araç 3 kişi + bagaj valizlerle dolu 6. vites 4.300 devir son hız 210 km gördü yük ve insan olmasa tek olsam icinde 220 ye gideri vardı sanırım :D bi dene sen arabanı cıkar neden cıkmasın.
ankara istanbul arası otobanda denedim araçta 2 kişiydik dip gaz en son 200 de kaldı ama o zaman km daha 12000 lerde flndı şimdi denesem belki senin dediğin gibi 2010-220 leri görebilir ama o hızlarda hiç güven vermiyor gibi geldi bana.hızlandıkça yola yapışacağına havalanıyor megane.
200 ü gördüm ama geçtiğini görmedim demiştim

atakan55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
masallah kardesım kalite kokusu geldı burnuma bı an :eyv

ilhan*

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kazasız belasız kullanmanız dileğiyle :) Ancak beğenmediğim arabayı bozan 2 nokta var :(

1. Bence o paçalıklardan kurtulun
2. App plaka yaptırın yada o konya yazısını çıkartın

bu benim şahsi görüşüm ancak arabanın güzelliğini cidden bozuyor

app yapılacak o plakalıktaki yazı benide sinirlendiriyor. paçalıkları daha aldığım gün taktırmıştım.sökme yerine gövde rengine boyatsam nasıl durur