megane prıvılege legend 2010 1.5 dcı 105 bg

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
app yapılacak o plakalıktaki yazı benide sinirlendiriyor. paçalıkları daha aldığım gün taktırmıştım.sökme yerine gövde rengine boyatsam nasıl durur

pacalık bendede vardı ama söktüm attım cok tepki topladım taktım diye :D

fotoraf0158v.jpg

ilhan*

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
niye sevmezlerki bu paçalıkları tekerden atan çamur taş parçalarına fln çok faydası oluyor.

xxxbgrxxx

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
niye sevmezlerki bu paçalıkları tekerden atan çamur taş parçalarına fln çok faydası oluyor.

Faydası oluyor tabiki ama görüntüyü çok bozuyor. Birde kaç sene çalışıp kazandığımız parayı arabaya veriyoruz ama 5 dakikalık tazikli suyu sıkmaya üşeniyoruz hehe

DEMİRTAS

Bilgi Girilmemiş
Maşallah Çok güzel....:eyv

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Megane dediğin PRIVILAGE olacak gerisi yalan . Maşallah . En kısa zamanda bir privilage bize lazım .

xxxbgrxxx

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Megane dediğin PRIVILAGE olacak gerisi yalan . Maşallah . En kısa zamanda bir privilage bize lazım .

Privilege harbi güzel ancak 2004 sunrooflu dynamic meganelarda güzel :) 2006'da yazın Trabzondayken adamın biri ilk çıktğı ay full + full privilege almıştı bej renginde içi full deri :cool: orjinal karartılmış far + sunroof ve cam rengi uyumu süperdi hala aklımda yaa ağzımın suyu aktı hehe bu kasayı pek sevmiyorum en güzeli 2004 sunrooflu dynamic yada 2006 karartılmış farlı sunrooflu privilege

tekin39209

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
maşaallah hemşomun arabasına :D

CLIORS

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
dolu versiyon araçları her zaman sevmişimdir, kazasız belasız.