Megane4 gerçekten iyi araba

scale

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu araç ta diğer araçlara benzer sorunlar Yok. Genel olarak bakıldığında bariz kronik sorunlar Yok

geridekacvar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arabanın tipinide unutmamak gerek bence 😄

scale

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet gerçekten özene bezene yapılmış ve de Clio dan esinlenmiş türkiyede en çok satılan araba clio olunca onu baz alınarak çok ilerletmişler. Özellikleri; BMW Mercedeslerdeki premium seviyesinde; golf ü zaten katlamış gerçekten çok iyi iş becermişler tebrikler

clio4gkn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
megane 4 gt-line almayı düşünüyorum bende. performans,yakıt,malzeme ve donanım olarak çok güzel hatta premium hissi veren bi model. şuan clio4 1.5 icon kullanıcısıyım. renaulttan tek sıkıntım araçta çok fazla tirim seslerinin olması,buda beni çok rahatsız ediyor. bu durum renonun kronik sıkıntısı. yıllardır aynı.

sharkemre

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet gerçekten özene bezene yapılmış ve de Clio dan esinlenmiş türkiyede en çok satılan araba clio olunca onu baz alınarak çok ilerletmişler. Özellikleri; BMW Mercedeslerdeki premium seviyesinde; golf ü zaten katlamış gerçekten çok iyi iş becermişler tebrikler
megane 4 güzel bir araç ama biraz abartmışsın bmw , mercedes , volvo , audi vs. bunlar başka bir dünya bir mercedes in koltuğuna oturduğunda en düşük seriside olsa farklı bir his yaşatıyor bunu ne megane 4 , ne golf nede başka bir c sınıfı yaşatabilir.Megane 4 ün şimdilik kronik sorunu yok ancak maalesef trim sesleri megane 3 teki kadar olmasada yine geliyor bizzat istanbul bursa arası git gel yaptım bozuk yollarda yine azda olsa sesler mevcut maalesef renault şu trim olayını bir türlü çözemiyor tasarımını hiç beğenmesemde golf ü bu konuda c sınıfında hiçbir otomobil geçemiyor.

sentimental

Ali UÇAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
megane 4 güzel bir araç ama biraz abartmışsın bmw , mercedes , volvo , audi vs. bunlar başka bir dünya bir mercedes in koltuğuna oturduğunda en düşük seriside olsa farklı bir his yaşatıyor bunu ne megane 4 , ne golf nede başka bir c sınıfı yaşatabilir.Megane 4 ün şimdilik kronik sorunu yok ancak maalesef trim sesleri megane 3 teki kadar olmasada yine geliyor bizzat istanbul bursa arası git gel yaptım bozuk yollarda yine azda olsa sesler mevcut maalesef renault şu trim olayını bir türlü çözemiyor tasarımını hiç beğenmesemde golf ü bu konuda c sınıfında hiçbir otomobil geçemiyor.

Bu trim sesi olayını bir türlü aklım almıyor.Bu araçlar daha birkaç aylık sıfır arabalar ve trim sesi diyorsunuz.Benim aracımı kullanmadığım dağ tepe kalmadı üstelik bende ayda bir Tekirdağ-Bursa yapıyorum ve daha çıt sesi duymadım.Nerelerinden duyuyorsunuz acaba biz mi farketmiyoruz? Geçenlerde bende araçtan bir takım ince sesler duymaya başladım bir dikkat kesildim,meğerse bozuk paraların şıkırtısıymış.Sizlerde aynı olayı yaşıyor olabilir misiniz acaba?Sabit olmayan ve farkında olmadan aracın içerisinde bıraktığınız bir takım malzemelerden geliyor olabilir mi?
Trim sesi var diyeni eleştirmiyorum.Çünkü aracımda gerçekten hiçbir ses duymuyorum.Kulaklarımda sıkıntı varsa doktora gideyim en azından.

sentimental

Ali UÇAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
megane 4 gt-line almayı düşünüyorum bende. performans,yakıt,malzeme ve donanım olarak çok güzel hatta premium hissi veren bi model. şuan clio4 1.5 icon kullanıcısıyım. renaulttan tek sıkıntım araçta çok fazla tirim seslerinin olması,buda beni çok rahatsız ediyor. bu durum renonun kronik sıkıntısı. yıllardır aynı.

Güzel şeylerde yazmışsınız ama aracı almadan karamsarlığa kapılmayın.Sizinki tecrübeleriniz biraz talihsizlik olmuş.Bende 2007 clio vardı 10 yaşında sattım ,megane 4 sedan aldım.2 aracımda da bir gram ses duymadım/duymuyorum.Alıp binince hak vereceksiniz.Sonuçta hiç olmaz demiyorum elbette sıkıntı olanlar çıkacaktır ama bu demek değildir ki tüm araçlarda aynı sıkıntı var.Renault bir kaç senedir çıkardığı yeni modellerle birlikte ustalık seviyesine yükselmiş.

Son düzenleme:

Oknlksy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu trim sesi ile ilgili cok konuşulduğu için bence bir ön yargı var.... bende çeşitli reno modellerine bindim. Somut olarak söyleyebileceğim bir ses yok... Olanlarda kabul sınırları içinde.

sentimental

Ali UÇAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu trim sesi ile ilgili cok konuşulduğu için bence bir ön yargı var.... bende çeşitli reno modellerine bindim. Somut olarak söyleyebileceğim bir ses yok... Olanlarda kabul sınırları içinde.

Kesinlikle.:eyv

newsector

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
trim sesi nedir bilmem ama beni koltuk başı sesi rahatız ediyor birde arac tümseklerde cıtırdıyor kırılcak birgün heralde :D