Megane4 gerçekten iyi araba

english03

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim arabam touch model olmasına rağmen arabanın diğer arabalara binince ne kadar iyi bir tercih yaptığımı anlıyorum. iç ve dış tasarım, performans hepsi iyi bence de. İconları düşünemiyorum bile.

scale

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim arabam touch model olmasına rağmen arabanın diğer arabalara binince ne kadar iyi bir tercih yaptığımı anlıyorum. iç ve dış tasarım, performans hepsi iyi bence de. İconları düşünemiyorum bile.

Evet çok iyi bir tercih yapmışsınız. Sizi tebrik ederim

sharkemre

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çekemeyen anten taksın.O kadar.
bu lafın banaysa ilkokul bebesi gibi laflarla bana gelme o anten sana monte olur herkes üstüme gelmiş ben renaultseverim öyle olmasam aracım renault olmaz bu forumda olmam ve bir sonraki aracımda büyük aksilik olmaz ise yine renault olacak benim itirazım fazla abartılması ile ilgili megane 4 den golf ten elbette güzel ama bazı arkadaşlar aracı mercedes , bmw vs. gibi araçlarla bir tutmuşlar ben onu eleştirdim yoksa megane her zaman golf e göre tercih edeceğim bir araçtır.

midsummer

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu lafın banaysa ilkokul bebesi gibi laflarla bana gelme o anten sana monte olur herkes üstüme gelmiş ben renaultseverim öyle olmasam aracım renault olmaz bu forumda olmam ve bir sonraki aracımda büyük aksilik olmaz ise yine renault olacak benim itirazım fazla abartılması ile ilgili megane 4 den golf ten elbette güzel ama bazı arkadaşlar aracı mercedes , bmw vs. gibi araçlarla bir tutmuşlar ben onu eleştirdim yoksa megane her zaman golf e göre tercih edeceğim bir araçtır.

Bir arabayı eleştirebilirisiniz, ancak öldüresiye her başlık da kötülerseniz ve bir çok insanda bu öldürmeye yeltendiğiniz arabadan verdiği paraya göre memnunsa ve hatta çok mutlu ise ve bir de toplumda iyi kötü tanınan kişiler dahi bu araba için bırak iyi şeyleri yukarıda ki gibi güzel methiyeler düzmüşse oturup biraz düşüneceksiniz. Sonuç da son yazdıklarınızla doğruyu bulmuşsunuz. Ben ve benim gibilerde megane almadan önce elbette parasına yakın alabileceği markaların modellerine bakmışlardır. Eski renolara takılmayın bu yeni çıkanlar hakikaten farklı ve sınıfının üstü donanım ve çizgiler taşıyor. Nasıl ki clio 4 ü her yerde görmek mutluluk veriyorsa, yakında megane da bu konuma oturur, parasına göre kadjarı da yaygın halde görürsünüz.
Sonuç da son yorumunuz ile doğru yolu bulduğunuzu düşünerek hem bu başlık da hemde başka başlıklarda eleştirirken öldürmezseniz kimse sizin üstünüze gelmez.
Burada noktayı koyalım.

scale

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bir arabayı eleştirebilirisiniz, ancak öldüresiye her başlık da kötülerseniz ve bir çok insanda bu öldürmeye yeltendiğiniz arabadan verdiği paraya göre memnunsa ve hatta çok mutlu ise ve bir de toplumda iyi kötü tanınan kişiler dahi bu araba için bırak iyi şeyleri yukarıda ki gibi güzel methiyeler düzmüşse oturup biraz düşüneceksiniz. Sonuç da son yazdıklarınızla doğruyu bulmuşsunuz. Ben ve benim gibilerde megane almadan önce elbette parasına yakın alabileceği markaların modellerine bakmışlardır. Eski renolara takılmayın bu yeni çıkanlar hakikaten farklı ve sınıfının üstü donanım ve çizgiler taşıyor. Nasıl ki clio 4 ü her yerde görmek mutluluk veriyorsa, yakında megane da bu konuma oturur, parasına göre kadjarı da yaygın halde görürsünüz.
Sonuç da son yorumunuz ile doğru yolu bulduğunuzu düşünerek hem bu başlık da hemde başka başlıklarda eleştirirken öldürmezseniz kimse sizin üstünüze gelmez.
Burada noktayı koyalım.

Harika bir açıklama sizi tebrik ederim ...Renault bmw ve Mercedes in teknolojisiyle kat kat yarışır.hatta üstün ekonomik sağlam olan motorunu Mercedes ve Japon Nissan araçlarına vererek ..Millette abartmayın diyor. Neyi abartmayalım; renault motor teknolojisiyle efsane yapmış herkes kabul etmiş;şimdi Yen'i araçlarıyla hem konforu hem üstün teknolojiyi hem atikliği hemde sağlamlığı getirmiş. En alt model clio larda bile tüm güvenlik paketleri standart olmuş; üstelik diğer markalar paketlerini gıdım gıdım verirken...diğer marka araçları satın alan ve hatta renault ta ki gibi olmayan teknolojik özelliklerini sonradan farkeden ; 30-40 bin gibi fazla fiyat vererek form sitelerinde Aslı astarı kesilmeyen şikayetlerle kendini kandırılmış enayi hissetmenin getirdiği şaşkınlıkta olmak istemeyenlerin tercihidir renault. şimdi Toyota vw ve diğer segment markaların olmadığı ;formula1 yarışlarında elit markaların ve üstün teknolojilerin yer aldığı ve birinciliklerle ispatlamış Renault sport ; Şimdi Yeni arabalarını bu teknolojiyle üretiyor. Şimdi diğer markalar şaşkınlık ve kıskançlıkla seyredip; çamur atarak geriye çekmeye çalışıyorlar renault markasını. Tabi ki Halkı insanları alet ederek kullanarak ..

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Renault Megane 4 ve Talisman a karşı daha doğrusu Renault a karşı bir ön yargı var maalesef . Gozlerimizi bağlayıp bu araca oturtsalar o kıyaslanan araçlarda oturduğumuzu zannederiz

scale

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Renault araçlarını bilmeyen hiç kullanmayanların teneke diye cahilce yaklaşımların arkasında fiyat performans konfor ve sağlamlık bakımından kıskançlıklarıdır..

scale

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Araba satışlarına bakın en çok satan rekor kıran marka hangisi. Tabiki renault ..Bu işte kıskançlığa başlı sebep . Bu yüzden renault aldığı kârları arabalara yansıtmayı başardı. O yüzden teknolojisi konforu hep ilerledi

sentimental

Ali UÇAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Lafım sana değildi ama Megane 3 kullanıyorsun ve Megane 4 araçlara yorum yapıyorsun bu yüzden üzerine alınmışsın.Bu lafın espri olarak söylendiğini 3 yaşındaki çocuk bile anlar ,ayrıca bu lafı bebeler değil 70 yaşında insanlar yine kullanır.Terbiyeli ol.

Son düzenleme:

scale

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
🤠 oleee