Merakla Beklenen Sorunun Cevabı :) Kangoo VS Connect Rolling (HD)

memo_16

Bilgi Girilmemiş
bence 2. videoda daha belli rollingte ford öne çıkıyor, fakat İhsan abininde dediği gibi debrijayı takılı kaldığı için sıkıntı oldu, bide acayip trafik vardı ya :D ama her 2 aracında gidişi güzeldi :D

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Neler oluyor Allah Allah :D İhsan abi kısa zamanda istanbula bekliyorum bi de benim Kangoo'nun tadına bak :D

URAGAN

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu konu üzerinde konuşmak istemiyorum müslüman mahallesinde salyangoz satmak gibi birşey olur renault forumunda ford kalitesi ve üstünlüğünü anlatmak :) hayırlı işler arkadaşlar :)

gergin beygir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ford'un motoru daha güçlü, ama yinede iyi gitmişiz bu arada ne kalkmışım ışıklarda..:D

SinanSoylu

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
bide onune kiriyo yaa hahahaha ne alemsin atakan :D

gergin beygir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Önüne kırma yok orda basmayı bırakmıştık zaten, ben öyle önüne kırmam hayatta gidebilmek için Eskişehir yolu terzi dükkanı gibi oldu makaslara baksana..:D

URAGAN

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Orda temiz bi makas var..:D Hızda 130 140 vardı belki daha fazladır..:D

ışıkta kalkarken diyorum ben passatı biçecektin diye kalktıktan sonrasını demedim : ) gordionun olduğu viraja 180 le girdim açıktan :D

gergin beygir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ışıkta kalkarken diyorum ben passatı biçecektin diye kalktıktan sonrasını demedim : ) gordionun olduğu viraja 180 le girdim açıktan :D

Hee o mu onu ayarladım ama frene falan bassaydı biçmiştim..:D
Bende o civarda gidiyordum transportercı yüzünden gaz kestim iki şeriti ortalamış gidiyodu 170 le sağından geçtim..:D