Merakla Beklenen Sorunun Cevabı :) Kangoo VS Connect Rolling (HD)

SinanSoylu

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
yani baya kalabalikmis yol sakin biyerde yapsaydiniz daha iyi olurmus da duzgun yol da pek yok neyse iyi fordculara ders olsun dci power :D

URAGAN

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
yani baya kalabalikmis yol sakin biyerde yapsaydiniz daha iyi olurmus da duzgun yol da pek yok neyse iyi fordculara ders olsun dci power :D

he siz sevinin dci power diye boş boş araçlara :D ama dci power yeter de artar size :D

gergin beygir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
he siz sevinin dci power diye boş boş araçlara :D ama dci power yeter de artar size :D

Benim yakıttada iş yokmuş bugün bi yakıt aldım araba daha fena gidiyo, neyse dCi power başka bi zaman gösteririz artıkın, birde Ford motor bakımından her türlü üstün Kangoo'dan..:D

SinanSoylu

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim yakıttada iş yokmuş bugün bi yakıt aldım araba daha fena gidiyo, neyse dCi power başka bi zaman gösteririz artıkın, birde Ford motor bakımından her türlü üstün Kangoo'dan..:D

kuzu kurdun yol fordun derler de... gorduk :D

memo_16

Bilgi Girilmemiş
İhsan abimin üstüne gitmeyin :D

URAGAN

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
la kango alsaydım yine konuşacakmıydınız acaba :D ozamanda kendi kendimizi kandıracaktık doğru yolu bulun fordcu olun :D

URAGAN

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
İhsan abimin üstüne gitmeyin :D

gelsinler kardeş elleme onlar renodan yıllık pirim alıyolar :D sen daha çömezsin sana vermezler daha :D ama sen iyi bi çocuğa benziosun seni fordcu yaparız aslında :D

URAGAN

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu kadar ford ticari alan insanlar keriz değiller herhalde :D
satlarocakhaziran2012pa.jpg

gergin beygir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İhsan Abi'nin connect'inin Maşallah'ı var Kangoo'da olmayan bir çok özellik var onda..
Ben burda atar yapıyorum ama maksat muhabbet gırgır şamata olsun, normalde Connectin motoru her türlü güçlü Kangoo'dan, denemeden öncede dedim İhsan Abi'ye sen beni geçersin diye hatta Mehmetlerlede konuştuk bunu ama benimkide fena gitmedi burda kafa kafa bitirdik işte..:)