adigeemre

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
sağolasın harbiden bakan 12 mi bu diyo yok 13 diyorum bende öyle bi muhabbetimiz var zaten:)

onur2ran

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun,donanım paketi full'a yaklaştı...

adigeemre

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
evet donanımı artırıyoruz yakında sunroof devamında abs ve airbaglari patlatıcaz :) boş durmak yok bi kaç güne sanayi tipi elektrikli aç kapa polis duymasın tipi egzostumda gelır inşallahh onuda takıcam. W 115 yatışta son yatışlarını da yapsında onuda canlandırcam şimdiden renk falan jant mant düşünmeye başladım tavan beyaz olcakta alt tarafa karar veremedım

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben şu arabanın motorunun swaplanmasını çoook istiyorum :)

koraytek2007

Koray TEK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güle güle kullan Emre abi, fakat otomatik cam için universal motor pek sağlıklı olmuyor.
Ben geçen sene Ekimde başka bir aracın motorlu krikosunu takmıştım, bizim krikoları komple söküp gayette başarılı olmuştu ve hala kullanmaya devam.
Birde cam modülü takmıştım o günden beri camları hiç kapattığımı hatırlamıyorum.

adigeemre

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güle güle kullan Emre abi, fakat otomatik cam için universal motor pek sağlıklı olmuyor.
Ben geçen sene Ekimde başka bir aracın motorlu krikosunu takmıştım, bizim krikoları komple söküp gayette başarılı olmuştu ve hala kullanmaya devam.
Birde cam modülü takmıştım o günden beri camları hiç kapattığımı hatırlamıyorum.
öyle kardeş universali denedik tat alamadık mercedes motoru var ayarlıyabilirsek onları kullanıcam

blcksinan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Üstat eline koluna sağlık süper olmuş bendede var bi toros bişiler yapıcamda işe merkezi kilit otomatik camdan başlıyım diyorum. Reklam olmassa taktığın merkezi kilit setinin markasını rica etsem :) garanti olsun çünkü benim elektrikçi ben takamıyorum takabilen varsa parasını ben vercem diyodu :D nispet yapıyım biras :) Bide bu tamponlar fiber galiba kaça yaptırabilirim bende hem ön hem arka tamponu öyle janjanlı bişi bide dayanıklı oluyomu ?