adigeemre

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
taktığım merkezi kilit ve alarm modulunun markası sentinel...o ustaya söyle bu arada ben onun gibileri çok gördüm her götürdüğüm işe olmaz diyen ahalda uğraşıyorum olmayacak hiçbirşey yok bu arabaya...tamponlar fiberden yapıldı dayanıklılığı senın kullanımına bağlı vurup kırmadıkça sıkıntı yok ne kadarda olsa fiber ortalama malıyetı normal şartlarda ön karlık ve alt bıcak 100 lira civarı boyasız olarak tabi

burakdemirel

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Canavar çok diri duruyor :)

blcksinan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Üstat eline koluna sağlık süper olmuş bendede var bi toros bişiler yapıcamda işe merkezi kilit otomatik camdan başlıyım diyorum. Reklam olmassa taktığın merkezi kilit setinin markasını rica etsem :) garanti olsun çünkü benim elektrikçi ben takamıyorum takabilen varsa parasını ben vercem diyodu :D nispet yapıyım biras :) Bide bu tamponlar fiber galiba kaça yaptırabilirim bende hem ön hem arka tamponu öyle janjanlı bişi bide dayanıklı oluyomu ?

Teşekkür ettim çok bi bakinayım bende deneyelim bakalım :)

bthn00

Batuhan Arallı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
orjinal 74 bindemi ?

sener213

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
haftaya otomatik cam yapcam bnde reno 12 mi yakında sizlerle fotolarını paylaşcam arkadaşlar :D

TypeR12

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güle güle kullan Emre abi, fakat otomatik cam için universal motor pek sağlıklı olmuyor.
Ben geçen sene Ekimde başka bir aracın motorlu krikosunu takmıştım, bizim krikoları komple söküp gayette başarılı olmuştu ve hala kullanmaya devam.
Birde cam modülü takmıştım o günden beri camları hiç kapattığımı hatırlamıyorum.

başka bir araç ın derken marka ve modeli belli değilmi,söylede bizde öğrenelim ve uygulayalım???

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
maşAllah harika duruyor kazasız belasız.bizimde vardı zamanında 3 ayrı r12miz ts,tx,sw olmak üzere.gercekten sağlam araçlar

TypeR12

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
istanbulda bir kaç cam kilit ustasına sordum kapıların ve camların normal tıkır tıkır çalışması için sadece 200 tl işçilik istediler,parça hariç :.
ön camın otomatikliği için ise sadece parçaların 400 e malolacgından artı işçiliğinden bahsetti
sayın Emre şuanda arabam tamam..lpg taktıracagım c.tesi günü inş..
öbür haftada ankara gelip şu senin ustalara yaptırayım diyorum ne dersin ?? :)

adigeemre

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi ankaraya araba getirip yaptırmak çok mantıklı bişey değil ben gecen görüştüğümüzde gittim tekrar sordum benım arkadaşa mercedes motorundan başka bişey demiyo ıkı motor alsak kafadan sordum en kötü 400 gidiyo işçilikde var bu iş yanı en kötü 500 ü kafadan yiyo

TypeR12

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi ankaraya araba getirip yaptırmak çok mantıklı bişey değil ben gecen görüştüğümüzde gittim tekrar sordum benım arkadaşa mercedes motorundan başka bişey demiyo ıkı motor alsak kafadan sordum en kötü 400 gidiyo işçilikde var bu iş yanı en kötü 500 ü kafadan yiyo

bana hangi model mercedes olduğunu söleseniz sadece motoru yeterlimi?kirikoda değişmesi gerekirmi?çıkmacılardan felan halledrim bulurum uyguna gibi geliyor
yada reno 9 un kapısını komple nasıl uydururuz 12 ye :)