Mevzuya GEL RFC :) Bu şikayetten bişey çıkarmı ?

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
pazartesi Gunu kaza yapan Kasabamızın Ylcu otobusunun Fotolarını cekmistim.. Kasabamız halkının yuzde 60'ı Yurt dsında yuzde 20'si konya merkezde oldugu ıcın Facebook gurubumda foto vıdeo ve Haber paylasımı yapıyorum.. Kaza fotograflarını yayınladım .. Benle beraber KON TV SUN TV ve bir cok haber kanalında haber yer aldı Gazetelerde haber cıktı .. Gelelim mevzuya Dün otobus soforunu ifade vermeye cagırmıs karakol ifadesini vermis Gökhan'dan şikayetciyim Fotografları Internete veremis gibisinden konusmus Karakol komutanıylada samiimiyetm var Komutan Ortada bi suc yok ki neyi şikayet edeceksin demiş bizimkisi şikayet etmem lazım falan deynce de Bizlik durum yok Savcılıga gidebilirsin şikayetin varsa ama Ortada suc yok demiş.. Velhasıl kelam Su anda köyde Gökhanı şiikayet mevzusu dolaşıyor aglasammı gülsemmi bilemedim :) NE derdiniz şikayet olursa Altından bişey cıkarmı ?

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çektiğin resimlerde gökhan mı yazıyor buldun yayınladın resimleri :) birşey olmaz..

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çektiğin resimlerde gökhan mı yazıyor buldun yayınladın resimleri :) birşey olmaz..
Ben foto çekerken Karakol vardı yanımda hem ilçe jandarma hem bizim köyün jandarması .... :) YAyınladım inkar etmiyorum artısından bide TV'ye cıktı Gazetelerde internette zaten yayınlandı bu :) Sen git koca otobusu devir sonra benden şiklayetci ol ... O olursa 2 tane amcamın oglu vardı otobusde bende onları ayaga kaldırıp şikayetci olurum Elmi yaman beymi yaman ? :)

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben foto çekerken Karakol vardı yanımda hem ilçe jandarma hem bizim köyün jandarması .... :) YAyınladım inkar etmiyorum artısından bide TV'ye cıktı Gazetelerde internette zaten yayınlandı bu :) Sen git koca otobusu devir sonra benden şiklayetci ol ... O olursa 2 tane amcamın oglu vardı otobusde bende onları ayaga kaldırıp şikayetci olurum Elmi yaman beymi yaman ? :)

yap kardeşim hakkını ara işini bilirsin sen.

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aslında Fotoğrafları - Videoları Araç Sahibinden İzinsiz İnternet'te vs. Yayınlamak Suç Unsuru Teşkil Ediyor En Kötü İhtimalle Mahkeme Açılır İlk Celsede Hadi Yolunuza Gidin Denilir :eyv

kangomania

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Olayın suçluluğuyla saldırmış saçmalamış bence

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
olayın boyutu değişti arkadaslar o sofor Otobusun fotolarından Zıyade Dugun fotografları gıbı ıcınde genelde bayanların oldugu foto vıdeolardan bahsetmiş guya onun karısını kızını akrabasını Nete ben atmısım Ama o düğün videolarını Falan ben atmadım dugun sahibinin kameramanı Atmıs youtube'a o benden biliyor.. Sikayetci olsun bakalım :) Benim Youtube Hesabımda ve Face gurubumda köyün foto video dısında herhangi bi şahır resmi bulunmamakda .. :) O diyecek KArımı kızımı akrabamı Nete attı ben Nette youtube , Face , izlesene ve diğer ne kadar hesabım varsa hepsinin kontrol edilmesini isticem kontrol esnasında herhangi bişey cıkmasının ıhtımalı sıfır kendimden eminim.. Bu sefer bana iftira etttiği için Karsı dava acılacak :) Ben şikayetci olucam Artısından kazada yaralanan bi haftadır calısmayan 2 akrabamda şikayetci olacak hodri meydan :)

cantekin67

Cantekin YAVUZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Press amacı ve düzenlemesine giren, yasal kimliği olmayan gerçek ve tüzel kişiler, press söz konusu kişi ve kurumun kamuoyuna bildirmediği gizlilik hakları dışında her türlü fotoğraf ve bilgisini yazılı ve sözlü olarak paylaşabilir, kanıt ekleyebilir. Bu konu hakkında yargıda herhangi bir bent bulunmamaktadır.
Eğer kişi veya kurum sena bu olaydan dolayı en ufak bir rahatsızlık verici şekilde hareket ederse konuyu kanıtıyla beraber yargıya taşıyıp ilgili tazminat davasını açabilirsiniz.

meganeclassic

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çıkar. müabbet hapis:p