Mevzuya GEL RFC :) Bu şikayetten bişey çıkarmı ?

umutguzey

Adana,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
anayasanın 45.maddesinin 456.fıkrasının 16. bendindeki kişileerin hak ve özgürlükleri... ile başlayan paragrafına göre asgari 25 yıl azami ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası ile yargılanırsınhehe

şaka şaka bi cacık çıkmaz

Uther77

Savaş ŞEN , Able Seaman,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Hiç bişey çıkmazda sinek küçük mide bulandırır hesabı

dikizaynasi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kaza anında kamuyu ilgilendiren bi olay var bence, hani şahsın evini özelini çekersin ondan dolayı sıkıntı olabilir de bu tarz bişiden sıkıntı cıkmaz....
kamuya açık alanda yapılacak şeylerde vardır yapılmayacak seylerde :)

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hiç bişey çıkmazda sinek küçük mide bulandırır hesabı
aynen mide bulantısı ama şikayet olursa ben kontra atak yapıcam o kesin..

kaza anında kamuyu ilgilendiren bi olay var bence, hani şahsın evini özelini çekersin ondan dolayı sıkıntı olabilir de bu tarz bişiden sıkıntı cıkmaz....
kamuya açık alanda yapılacak şeylerde vardır yapılmayacak seylerde :)
Telif Hakkı Falan yok özelde bişey değil çektiğim fotoların çekimi yasak olsa aracın etrafını sarmış jandarma izin vermezdi..

MatraX_07

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
o soför yaptığı kazanın farkına varmıyor,ders çıkarmıyor haline şükretmiyor da senin çektiğin foto mu dert olmuş hey allahım ya :)

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
o soför yaptığı kazanın farkına varmıyor,ders çıkarmıyor haline şükretmiyor da senin çektiğin foto mu dert olmuş hey allahım ya :)
Aynen Aynen Kazanın sucluluguyla bana saldırıyor :) o değil şikayet ederrse eger 2 kişide ondan şikayetci olacak 2side amca cocukları kazada yaralandılar :)

tatang54

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sıkıntı yok basın özgürlüğü :))

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
paparazzi nevinden yayınlar suç olabilir, kamusal birliktelikte/toplantı-grupsal eğlence vb çekilmiş, taraf olunan resımler paylaşımlar, hakaret-alaylama yoksa, suça konu olmayabilir...;)

Facebook kullanırken suç işlemeyin!

Bilişim suçlarına karşı savcılığa başvurun! - ZAMAN
paparazzi türünden dalga gecilmelik Vs özel bişey değil Halk otobusu kazasını paylastım gecmis olsun dileklerimii sundum Kazada ölü olmadıgını yaralıların iyi oldugunu belirttim