Morale ihtiyacım var

zekicey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar arkadaşlar, 2014 icon almıştım yaklaşık 2 hafta önce. Aracı çok severek aldım ve biniyorum ancak çevremdekiler,iş arkadaşlarım vs beni oldukça soğuttu. Yok kazaları çok kötü, yok yüksek hızda yol tutuşu çok zayıf vs vs oldukça olumsuz konuştular ve soğudum araca. Morale ihtiyaçım var, çünkü hiç iyi şey söyleyen olmadı.

Son düzenleme:

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Konunun fluenceyle ilgisi yok .dikkat ettim biri ne zaman bir araç alsa hemen çevredekiler kötülemeye gidiyor, önce kaça aldın pahalı almışsın lafları sonra yok şurası kazalı burası boyalı bilgiçlik tamlamaları uçuşuyor.oyle diyenlere senin aracın ne diye sor çoğunun aracı bile yoktur,benim param buna yetti bunu aldım 500 bin telem vardı da ben özellikle mı fluence aldım sanki de.gorgusuz saygısız insan dolu malesef anası babası eğitememiş, okulda onca öğretmen birşey öğretememiş, askerde yediği dayaklar az gelmiş sen mi 5 dk konuşmayla düzelteceksin Boşver Allah' havale et.Eldeki bir kuş daldaki 10 kuştan iyidir derler sen elindeki kuşa bak onlar ağzı açık boş elleriyle daldaki kuşlara bakıp dursunlar. Vesselam.

kataruna

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam Türkiye'nin hali bu ağzı olan konuşur. Bir aracı en iyi kullanıcısı bilir. Türkiye'ye yatırım yapan markaları kötüleyip alamanlara para dökenler utansın, sen takma onları. Ben de yaklaşık 3 yıldır kullanıyorum ve çok memnunum.

zekicey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Takmamaya çalışıyorum ama bu olumsuz laf söyleyenler zırt pırt karşıma çıkınca ister istemez soğuyor insan. Oysa ben kim ne alırsa alsın fiyat dahil hiçbirşey sormadan Allah kazasız belasız sürdürmeyi nasip etsin inşallah, hayırlı olsun diyorum. Bunu söylemek çok mu zor birşey. İşin enterasan tarafı kendi aralarında bana söylediklerinin on katını konuşuyorlar.

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Takmamaya çalışıyorum ama bu olumsuz laf söyleyenler zırt pırt karşıma çıkınca ister istemez soğuyor insan. Oysa ben kim ne alırsa alsın fiyat dahil hiçbirşey sormadan Allah kazasız belasız sürdürmeyi nasip etsin inşallah, hayırlı olsun diyorum. Bunu söylemek çok mu zor birşey. İşin enterasan tarafı kendi aralarında bana söylediklerinin on katını konuşuyorlar.

kıskanıyorlar arkadaşm..
takma..
rallici misin sen....)))

kazalı ise yapılmıyo mu bu araba ))
şase ve tavandan kaza yapmadığı sürece sorun yok...

az gelişmiş ülkelerde, çakalı çukalı zengin etmekten başka bi işe yaramıyo bu işler...

sanayide aynı senin gibi birisini görmüştüm..
arabanı çalıştırır mısın, bişeylerine bakacam demiştim...
tamam demişti çocukk...
çocuk almış 24 bine megane 1..üff, püf, kötü deyip duruyo..
çocuk bi arabayı çalıştırdı...bu kadar sessiz, motoru 100 de 100 araba görmedim::D
bak dedim sakın onlara inanma , motorunu bozar sanayi sanayi usta usta dolaştırır çakallar dedim..
benim megane 1 i bozdu çakallar..

kıskanıyorlar takma..
nereden anlıyo onlar arabadan ??

çok paraları varsa kendileri sıfırını alsın

Son düzenleme:

cnksrp41

Cenk GİRAY,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende alalı 3 ay oldu 2013 icon çok memnunum.bu paraya bukadar özellik fazlasıyla cezbedici
Takma kafana ölümün nerden geleceği belli değil.

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende alalı 3 ay oldu 2013 icon çok memnunum.bu paraya bukadar özellik fazlasıyla cezbedici
Takma kafana ölümün nerden geleceği belli değil.

audisi vardı tanıdığımın..
180 ile kaza yapmış..
araba da sağlam...
emniyet kemeri de takılı..
yol tutuşu 100 de 100..
ama o hızla kaza yapınca mızıka gibi arabanın altına kayıp kemikleri kırılmış , ölmüş )))

isteyen istediği arabayı alır..
isteyen istediği arabaya biner...

alsh

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar arkadaşlar, 2014 icon almıştım yaklaşık 2 hafta önce. Aracı çok severek aldım ve biniyorum ancak çevremdekiler,iş arkadaşlarım vs beni oldukça soğuttu. Yok kazaları çok kötü, yok yüksek hızda yol tutuşu çok zayıf vs vs oldukça olumsuz konuştular ve soğudum araca. Morale ihtiyaçım var, çünkü hiç iyi şey söyleyen olmadı.

Hocam 6 aydır kullanıyorum bende. Söylenenlerin aksine aracımdan çook memnunum hatta arada hız denemeleri viraja hızlı girmeler vs bile yapıyorum bana mısın demiyor. Ne yokuşta bayılıyor ne de beni endişelendirecek bir güvenlik donanımına sahip. 3-5 kendini bilmezin söylediğine kulak asmayın. Siz rahat olun aracınızdan keyif almaya bakın onunla ilgilenin emin olun aranızdaki bağ sağlamlaşacaktır.

aktürk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynı araç bende var hiç bir sıkıntı Yok aracımı çok seviyorum

sharkemre

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2014 megane 3 1.5 dci edc aracım var 2016 şubat ta yani 2 sene önce 51 bine almıştım 40 bin km de sadece çamurluk boyalıydı aldıktan sonra keşke başka alsaydın renault megane 3 lerle ilgili bir ton olumsuz yorum yapan olmuştu ancak 2 yaşında dizel otomatik 51 bine c sınıfı araç var mı diyince millet sus pus oluyordu.Elbette ufak tefek eksikleri var ancak 2 senedir aracımda Allah a şükür memnunum ne aracım nede EDC şuana kadar beni üzmedi 51 bine o zamanlar b sınıfı alınabiliyordu birde 2012 model citroen c4 ler vardı ancak hiç pişman olmadım aracım hem genişlik olarak hemde özellik olarak bana yetiyor bence sizde milletin lafına bakmayın arkadaşım 45 bine 2003 model bmw 3,18 aldı başlarda bana hava yapıyordu seninki renault benim ki bmw diye ancak son 1 senedir aracına neredeyse 3 bin tl ye yakın masraf yaptı o yüzden kimsenin lafına aldırış etmeyin fluence ler bence güzel araçlar heleki icon lar daha bi güzel o paralara o sınıf , genişlik ve donanımda başka c sınıfı yok o yüzden güle güle keyfini çıkarın kazasız belasız