Motor yıkatan varmı

3harfli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Neden yıkatmak istiyorsunuz ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

emrahuner16

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar.aracın benden önceki sahibi çok tozlu yollarda gezmiş sanırsam çok tozlu kirli.temizletmek istemiştim.ama ama yıkatmakdan vazgeçtim.özel sprey alıp bezle silicem.

LG-H850 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3harfli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Nemli bezle silseniz bile kafi hocam. Çok takılmayın. Aracınız hayırlı olsun. Kazasız belasız.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

adres63

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende merakla kim yikamiş veya yikattir die öneri veren var mı die baktım. Bezle silinebilir ama yıkamak hatta abi bu su tutalım diyenlerede hayır demek lazım. Yeni aldığı ikinci el aracına yikamacinin bir su tutalım dedikten sonra çıkan problemlerden dolayı bir aylık aracı satan arkadaş var.

osscan

Özcan ÖGÜL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sonaxin motor temizleyici ürünü var. Ben onu haftada bir kullanıyorum. Gayet de memnunum.

Therammsteiner

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
würthün motor temizleyicisi de çok güzeldir..deneyin derim...çiçek gibi yapıyor..

Ssserhat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben şimdiye kadarki bütün araçlarımın motorunu yıkattım ve hiçbir problem yaşamadım. Ama her seferinde aynı yerde yıkatıyorum. Önce sigorta kutusu, ABS beyni gibi yerleri izole ederler sonra iyice yıkadıktan sonra hava tutarak kurutup arabayı çalıştırırlar ve 10 dakika falan rolantide çalıştırıp bi anormallik yoksa ondan sonra gönderirler.
Zaten önemli olan bi defa yıkatmanız daha sonrasında haftalık olarak nemli bir bezle temizliğini yaparsanız uzun bir süre yıkatmanıza gerek kalmaz.

Teknisyen

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sonax'ın uygulama yapma şeklinizi anlatmanız mümkün mü?

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ne yıkattım nede tavsiye ederim. sürekli gittiğim sonax bayisi, sonax ürünleri ve standartlarında ücretsiz yıkayayım dediği halde "yok ağa" deyip teşekkür ettim