Motora su girmesi..

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
kaskodan sıfır motor tsısat aldırıp yaptırın... parça değişmeyle zor... nereler arızalı nereler tamam anlamak zor, zamanla tetıklemeler olur... yıllarca garanti de olmaz, fabrıka motor mekanık 2 yıl garanti varır zaten...kaskoda bunu teyıden kullanır...

jlabrie

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
komple motor ve aksam olursa da perte çıkıyor. sıkıntı orda.
gerçi %50sini geçtikten sonra bana tamir edin verin diyebiliyor muyum yoksa direk perte mi çıkıyor bilmiyorum. ama 20.000 liralık hasar kaydı olan arabayı kim alır ?

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
araba perte çıkarsa, siz kaskodan sigorta bedelini alıyorsunuz...(rayiç fiyata yakın)...
arabayı sigorta alıyor, kasko bedelini alırsanız, gerisi sigortayla pert araba alıp satanların arasındaki işler... siz paranızı alıp, aradan sıyrılın, gerisini düşünmeyın... pert araba yapılıp düşük fiyata satılır, her malın fiyata göre alıcısı vardır... üzülmeyın... :eyv

Son düzenleme:

jlabrie

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
asıl sorum şu:
34 kasko değeri olan araba 20 hasar çıkardı örneğin. ben hasarını yapın ben kullanacam diyebiliyor muyum yoksa %50 yi geçince otomatikman pert mi oluyor ?

GokhanRS

Gökhan GÜMÜŞ ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
anlaşabiliyorsun ama 5-6 bin tl lik hasar kaydını bile takıntı ediyor insanlar. ben olsam aracı kaskoya verir yenisini alırdım. ki zarar umrumda da olmaz böyle bir durumda. önemli olan ilerde ansızın yolda kalıp kalmamak.

jlabrie

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kararımız %90 perte çıkması olacak gibi. insanın sinirleri bozuluyor işte ama napalım.. avatarımı falan değiştireyim artık ne yapayım.. =S

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
perte çıkar, hiç uğraşma, dert etme... avatarıda elleme şimdilik benzerini alın belki... kasko parasının az ustune ekleyıp güzel jıx bişi alın, değişiklik olur...:cool: canım sağolsun, para mal niçin, hallolur dicen bu saatten sona... :eyv