Müzik Konusunda bilgilendirme

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
128 kb deneyecem bi de flash formatı da sorunu çözmedi en son ya yeni flash alacam ya da boşverecem durumu artık.

renac

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar benim usb fotoğraftaki(reklam amaçlı paylaşmıyorum). Baş parmağınızın tırnağı kadar. Taktığınızda siyah lake sırtı sayesinde sanki R-Nav ın orjinal parçasıymış gibi duruyor. Tavsiye ederim.

sandiskh.jpg

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
128 ayarlamam da sorunu çözmedi kafayı yiyecem ya anlamadım gitti bunun sebebini. flashın formatı da fat32. sorun nerde ki ya .

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
128 ayarlamam da sorunu çözmedi kafayı yiyecem ya anlamadım gitti bunun sebebini. flashın formatı da fat32. sorun nerde ki ya .

Fat-32 4gb'dan sonra sorun çıkarıyor diye duydum birde son ümit sıkı bir virüs taraması yaparmısınızhımm

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fat-32 4gb'dan sonra sorun çıkarıyor diye duydum birde son ümit sıkı bir virüs taraması yaparmısınızhımm

2 gb lık bi flash var evde yarın da onu deneyecem bi abi bakayım neymiş sorun. flash da bi problem var ama ne ? yarın yaparım dediğini de olmazsa.

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
2 gb lık bi flash var evde yarın da onu deneyecem bi abi bakayım neymiş sorun. flash da bi problem var ama ne ? yarın yaparım dediğini de olmazsa.

​Aynı kaynaktan yapmayın müzik yüklemelerini bir virüs var ise yine aynısı olacaktır hiçmi ödünç alabileceğin normalde çalışan bir flash arkadaşlardan?Deneme amaçlı?

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
​Aynı kaynaktan yapmayın müzik yüklemelerini bir virüs var ise yine aynısı olacaktır hiçmi ödünç alabileceğin normalde çalışan bir flash arkadaşlardan?Deneme amaçlı?
şu olayı çözeyim baska bi isteğim yok abi ya. baska flash bulmam zor calısan yakın çevrede . evdeki flashları formatlayıp bakacam deneyecem bi de mp3 ümü bağlayacam arabaya onda da aynı mı oluyor bakacam.

ertu35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
​Son bir ümit biçimlendirme yapsanız flashta..?Sonra parçaları tekrar yükleyip bir deneyin......
Hocam onuda denedim defalarca ama sonuç gene aynı..

gizmo35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bazı arkadaşlar yanlış bilgi vermiş, bende 4 ayrı klasör var, şarkıların hepsini arka arkaya gösteriyor, ayrı klasörde olmasıyla alakası yok.
Benim eski arabada başıma gelmişti, başka şarkılarla dene olduğunu göreceksin. Bilgisayarda hepsi .mp3 gösteriyordu ama arabada çalmıyordu, tek tek şarkı silip denedim birkaçını silince düzeldi.