Nasipse F7R sahibi olacağım...

tUGRULL

Tuğrul ÖZTÜRK , f(7)R Coupe,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kardeşim bu sarı f7r bende düşünmüştüm geçen sene galerideydi hatta 1 seneden fazla satamadılar galeride 10liraya verceklerdi.. ki almadık Bursada bilen biliyo bizim coupe arkadaşlardan ögrendim işte bende büyük bi kaza geçirmiş ve toplanmış bi f7r zaten dikkatli inceleyince belli oldu toplandıgı he ama kötümü değil iyi toplandı tabi gidişi yürüyeni fln nasıldır bilmiyom..kaza resimleride war hatta demişlerdi ama ilgilenmedim sonra.hatta ben 131le takasa gircektim üstüne 5bin verip kabul etmişlerdi :D bu alan watandaş kücük sanayi tarafında mavi cin mağazısının orda bende gördüm albenisi yoktu baktım begenmedim galeriden aldı sanırım memnun degil uzun süredir satılıkta...karar senin... piyasada pek düzgün f7r bulmak zor hakketen.. geçenlerde sahibindende bakarken güzelcene bitane görmüştüm alıncak gibi.. bak bence şunlar benim ayıkladıgım ilanlar ;)
Renault Megane 2.0 Coupe 1998 Model 15.250 TL Sahibinden satılık ikinci el Sarı renk - 112557159
Renault Megane 2.0 Coupe 1998 Model 13.750 TL Sahibinden satılık ikinci el Siyah renk - 114191713

jesus41

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Usta hayallarimi yiktin yahu :( fiyati. 10 bine dusurmesinden dolayi suphelenmistm zaten :( kazasi cokmu buyuktu acaba saselerde falan skntisi varmydi haberiniz varmi kazayi boyayi cok onemsemiyorum aslnda fakat tursuda olmasin yani...

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

jesus41

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Peki bu mersindeki aracin evveliyatini biliyormusunuz

onurssxx

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tuğrul benim aracın ilanını vermiş Fatsa'da olan ilan, sağlam temiz sorunsuz bir f7r ile ilgilenirsen görüşebiliriz :)

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fiyat uygun, km yüksek. Uygun fiyatlı araçlar beni korkutur hep, yine de baktır temiz derlerse, gönlüne yatarsa al.

km indirilmeyen megane mi var :)
10 senelik en aşağı araba, km yüksek olsa da olmasa motora bakım gerekir zaten

megaturk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
En son servis kayıtı 2009 ve 104 bin km olarak girmiş kayda. Şu anda 141 binde benim araç. KM inmemiş arabalar var ...