Nasipse F7R sahibi olacağım...

tUGRULL

Tuğrul ÖZTÜRK , f(7)R Coupe,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bence kabul eder..uzun zamandır satmaya calısıyo fiyatı baya geri cekti alan cıkmadı.kendisi forumda üye ara sıra giriyo ilanı paylaşmıştı..Tr DE TEK F7R cabrio..işte cabrio olmasından dolayı insan korkuyo sanırım almaya üstüne bide f7r motor olunca tam korkuyo milletimiz biliyon yüksek motor farklı araç almaktan korkar..zorlanıp zorlanmadıgını hic bilmiyom..gelgelelim bana sorsan bende almam sarı pek sevmiyom bide bunu hic iyi yapmamıslar ic dösemeleri jantları olsun cok kötü druyo araç bana göre..epey değişiklik lazım..bunlarda tente olayıda cok riskli yaa cabrio coupeye binmek cesaret ...yapmamışlarki şöyle 206cc gibi alsın millet rahatca binsin..

jesus41

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi doğru söylüyosunda bizdede heves çok para yok napalım böyle araç kovalıyoruz fiyatı uygun yürürü iyi =)

hefi07

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ustad bence F7R sahibi ol ama bu değil derim ben..zaten arac 230binde ayrıca 1.vites 70 filan demiş demek ki bu araba cok hor kullaniliyor iyi düşün derim sana çünkü bunları aldın mı yüzde 70-80 zarar edeceksin demektir.

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
yorumlar yapılmış, hala alacağım dersen bir musibet bin nasihattan iyidir atasözünü kullanıyorum:)