Navigasyon güncelleme ne zaman

cako67

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dosyaları indirmedim daha haber veririm

cako67

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Olmadı

Chöm

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar herkese merhaba.
2017.12 harita versiyonu yayınlandı.R-Link Store'dan indirebilirsiniz.Güncelleme, üyeliğiniz devam ediyorsa 2.2.19.xxx,3.3.x.x ve 7.0.24.12x R-Link 2 versiyonları için geçerli.

Haritanın nasıl güncelleneceğini bir video ile anlattım;

*Güncelleme üyeliğimizin devam edip etmediğini nasıl anlıyoruz ?
*Benim R-Link yazılımı 2.2.17.803 ve R-Link store'de baktığımda bana hala 2015.06 versiyonu haritayı gösteriyor. Sizin dediğiniz 2017.12 versiyonu harita güncellemesi gelmiyor.

nasıl bir yol izlemem gerek ?

Chöm

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende güncelleme yapıldı ama 2017-06 yazıyor
2017-12 yazmıyor neden olabilir

Yaptığımız bu güncelleme sonucunda (2017.06 versiyonda) yeni yollar var mı şu an haritanızda ?
Örneğim; İstanbul'daki Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Osmangazi Köprüsü, Avrasya Tüneli, İstanbul > Bursa Otobanı v.b.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
*Güncelleme üyeliğimizin devam edip etmediğini nasıl anlıyoruz ?
*Benim R-Link yazılımı 2.2.17.803 ve R-Link store'de baktığımda bana hala 2015.06 versiyonu haritayı gösteriyor. Sizin dediğiniz 2017.12 versiyonu harita güncellemesi gelmiyor.

nasıl bir yol izlemem gerek ?
Merhaba.
Ben aracı aldıktan sonra 1 yıl dolmadan serviste rlink 2 versiyon yazılımı güncelleme ile alakalı bir sıkıntı yaşadım.Burada konu açıp paylaştım.Daha sonra r link 2 guncellemesi ile burlikte yükledikleri eski harita versiyonunu güncellerken bur hata olustu.Yeterli disk alanı yok vb hata mesajları yüzünden harita versiyonu arafta kaldı.Ben de Mais e mail ve tlf ile o zaman başvurdum ve 1 senelik harita güncellem aboneliğimde 1 kez bile güncelleme yapamadım ve servisinize bunun için defeaten başvurdum dedim.Ve de harita güncelleme aboneligimin dondurulmasını istedim.Bu yüzden midir ya da rlinkstore.tr yerine rlinkstore.gb ye üyelik açmamdan mıdır, bilmiyorum bir gün bana sms ve e posta ile 1 yıllık harita güncelleme üyeliginiz aktive edilmiştir mesajı geldi.Sonra araç ekranında da benzer bilgilendirme mesajını gördüm ve rlink2tool ile indirip güncelledim.2017.06 da Osmangazi köprüsü vardı.

Chöm

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba.
Ben aracı aldıktan sonra 1 yıl dolmadan serviste rlink 2 versiyon yazılımı güncelleme ile alakalı bir sıkıntı yaşadım.Burada konu açıp paylaştım.Daha sonra r link 2 guncellemesi ile burlikte yükledikleri eski harita versiyonunu güncellerken bur hata olustu.Yeterli disk alanı yok vb hata mesajları yüzünden harita versiyonu arafta kaldı.Ben de Mais e mail ve tlf ile o zaman başvurdum ve 1 senelik harita güncellem aboneliğimde 1 kez bile güncelleme yapamadım ve servisinize bunun için defeaten başvurdum dedim.Ve de harita güncelleme aboneligimin dondurulmasını istedim.Bu yüzden midir ya da rlinkstore.tr yerine rlinkstore.gb ye üyelik açmamdan mıdır, bilmiyorum bir gün bana sms ve e posta ile 1 yıllık harita güncelleme üyeliginiz aktive edilmiştir mesajı geldi.Sonra araç ekranında da benzer bilgilendirme mesajını gördüm ve rlink2tool ile indirip güncelledim.2017.06 da Osmangazi köprüsü vardı.

Geri dönüş için teşekkürler.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli

Chöm

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu arada harita güncellemesi aboneliği bana 2.2.19.300 güncellemesi yaptıktan sonra geldi.

Ben de RENAULT Easy Connet üzerinden 2.2.19.300 'e yükselttim R-Link 'i. Ama hala R-Store 'de 2015.06 harita güncellemesi çıkıyor.
Bir türlü güncelleme listesinde 2017.12 harita güncellemesi çıkmadı bende. Arkadaşlar sizce başka ne denemeliyim ?

Soru 1: Ben R-Link Store 'ye girince, bana "güncellemeleriniz var" diye uyarı geliyor. Bu güncellemeler neymiş diye baktığımda harita 2015.06 çıkıyor karşıma. Bunu USB ile arabaya yükleyip güncellemiş olmama rağmen her defasında tekrar bu çıkıyor. Burada yola çıkarak size sorum şu; siz R-Link Store 'de harita 2017.12 'yi arabanıza USB ile yükledikten sonra R-Link Store 'ye girdiğinizde yine güncellemeniz var diye uyarı alııp; bu güncellemeyi de harita 2017.12 olarak listesinde görüyor musunuz ?

Soru 2: "Güncelleme üyeliği devam ediyor" yada etmiyor gibi bir şey mi var ? Bunu nası kontrol edebilirim ?

Chöm

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

"Cako67" ve "Befe"; sizler R-Link Store 'ye girdiğinizde site ingilizce mi yoksa türkçe mi ?
Benim R-Link Store 'de girdiğim site Türkçe. Fakat Befe 'nin video ile tarif ettiği site ingilice. Acaba size başka bir yabancı R-Link Store sitesine mi giriyorsunuz da sizde bu harita 2017.12 versiyonu çıkıyor ?

Her şeyi tek tek deniyorum ve acaba bu site İngilizce ve benim girdiğim site Türkçe, bu yüzden demi bende harita 2017.12 güncellemesi çıkmıyor diye düşünmeye başladım.