Ne demeliyim?

rosenberq

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
iyi geceler arkadaşlar benim bir sorum olacakdı
konusduğum görüşdüğüm ve ileriye yönelik plan kurduğum bir kız arkadaşım var var derken yanlış olmasın kız benim tarafımdan sevildiğini biliyor ama ben kıza cıkma teklifi etmedim neyse buraları gecelim ben bu kıza adıyla hitap etmek yerine canım tatlım bebişim demekde istemiyorum ki hiç demedim şükürler olsun ben buna bir lakap takmalıyım diye düşünüyorum ne bileyim prenses gibi felan ama kulağa hoş gelmeli ve kızmamalı biraz inatcı ve kızan bir yapısı var

mesut tuna

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hımm Hassas bi konu. Yüzkere düşünüp bir kere söylenecek söz olmalı.
Kolay gelsin kardeşim...:eyv :D:D

rosenberq

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi öle bugun cikolata istedi getirmezsen yemek yemem dedi arabaların 2side evde değil havada bozuk yağmur yağdı yağıcam diyo istedi diye evden cıkdım yarı yolda yağmur başladı geride dönemedim cikolatasını aldım evine götürdüm ordan geri eve yürüdüm sırılsıklam oldum suan durumum cok kötü cakdırmıyorum

mesut tuna

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kolay gelsin diye boşuna dimedik.:D

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
hassas mevzu... kızdan veya kızın arkadaşlarından bu tür hitaplardan hangilerinden hoşlandığını öğrenmeye çalış... :cool:

images
images
images
Sx-iw5Mn3fqabSYVUaEOm_2Y6EJsZW6joo3BuLlasYHbJZCijs.jpg
images

images
images
Rzk0MQP9XbVnfHpGzUCjvF4CokcTIrVmmrzDQCevQtzgSNN58p.jpgSlaEYF6nB2NWqxzBb3VmNiJq-5Paz7T4PVOCVTKsjukgfjOJaq.pngwcw0McufNeip6Ebi3YrpsWbM_NF6PcbyCEXAGI0-HkxMHZlc7w.jpg

Ekli dosyalar

• Rzk0MQP9XbVnfHpGzUCjvF4CokcTIrVmmrzDQCevQtzgSNN58p.jpg
    Rzk0MQP9XbVnfHpGzUCjvF4CokcTIrVmmrzDQCevQtzgSNN58p.jpg
    6.9 KB · Görüntüleme: 0
  • SlaEYF6nB2NWqxzBb3VmNiJq-5Paz7T4PVOCVTKsjukgfjOJaq.png
    SlaEYF6nB2NWqxzBb3VmNiJq-5Paz7T4PVOCVTKsjukgfjOJaq.png
    7.2 KB · Görüntüleme: 0
Son düzenleme:

Meqqy_19

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi öle bugun cikolata istedi getirmezsen yemek yemem dedi arabaların 2side evde değil havada bozuk yağmur yağdı yağıcam diyo istedi diye evden cıkdım yarı yolda yağmur başladı geride dönemedim cikolatasını aldım evine götürdüm ordan geri eve yürüdüm sırılsıklam oldum suan durumum cok kötü cakdırmıyorum

Senin teklif edeceğini mi düşünüyor ?
Ya da teklif edersen kabul edecek mi ona göre bir şey söyleceğim..

rosenberq

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim onu sevdiğimi biliyor teklif etmedim edebilirim heran yüz yüze olsun telefonda olsun görüşüyoruz ama ben etmedim zamana bırakdı biraz daha tanısın güvensin diye teklif edersem kabul eder konumunda suan

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
isimle hitap etmeme durumu düşününce bizde de var, topluluk içinde seslenmek için mecburen kullanılıyor tabii de, ama kullandığımız kelimeler kendiliğinden ortaya çıkmıştı, sen de zamana bırak derim. ortak bir şeyler oluştukça zaten sen düşünmeden, doğal ve en güzel kelimeler, isimler çıkar bence. tabii o dillere dolanmış kelimeleri saymıyorum... ama baştan bu kadar planlayıp düşünmek garip geldi biraz bana yanlış anlama, sadece hiç aklıma gelmezdi bunun düşünüleceği:)

not: başlığı okuyunca evleniyorsun da kayınvalideye, kayınpedere ne demeliyim diye soruyorsun sanmıştım:D

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
yani, muabbet-arkadaşlık başlayınca, ortama göre (özellikle onun tepkilerıne göre) doğal gelişir laflar hıtaplar mevzular... dimi aplaa... :cool:
belkide sadece arkadaş kalsaydık beyaa da dersın ılerde... hatta nerden takıldım beya... da denebilir... çok karışık ve ince mevzuular beya... şans kısmet işi... :cool:

images
images
images
images
images

images
images
images
QSiBfbQTZOZ_ulqasT4rUkfkga9sZ2OGHoD1okFZQKbokWa3bc.jpg
images
images
RkFuUNaxyg8Pl_Vun2Ju9PG1E9q0rAmRRk_dA3VndHQObJznJQ.jpg
images
TOBfhrwzdpcpCalgYrz39c-YoRD6BHbBWzCSsNtU9FRTkUD6_z.jpg
images
QI5q2lT7a1ieX07V75KtaJlumvrpkaBBRoZfVO9sh4mmuAexhO.jpg
images
Qd7mWzeO82syTbp7JmfKN3ximykFXqeDxeR5zYin74T0rnUzcN.jpg
images

XzMlxeBfV3fHd0pewDI3k_Y7Ls4JQHe0_KhoKRh8Z7F5B6jSaA.jpg

Ekli dosyalar

• QI5q2lT7a1ieX07V75KtaJlumvrpkaBBRoZfVO9sh4mmuAexhO.jpg
    QI5q2lT7a1ieX07V75KtaJlumvrpkaBBRoZfVO9sh4mmuAexhO.jpg
    7.9 KB · Görüntüleme: 0
  • TOBfhrwzdpcpCalgYrz39c-YoRD6BHbBWzCSsNtU9FRTkUD6_z.jpg
    TOBfhrwzdpcpCalgYrz39c-YoRD6BHbBWzCSsNtU9FRTkUD6_z.jpg
    10.6 KB · Görüntüleme: 0
  • QSiBfbQTZOZ_ulqasT4rUkfkga9sZ2OGHoD1okFZQKbokWa3bc.jpg
    QSiBfbQTZOZ_ulqasT4rUkfkga9sZ2OGHoD1okFZQKbokWa3bc.jpg
    12.1 KB · Görüntüleme: 0

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş

ben hepsini okumamışım bi' dakka... sen emin misin evliliği düşündüğüne, biraz daha düşünsen fena olmayacak sanırım, daha teklif etmeden bunları yaparsa oy oy oyyy diyorum:aytuğben siz aynı okuldasınız da götüreceksin sanmıştım, bunun adı resmen eziyet cenker