Ne demeliyim?

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
yani, muabbet-arkadaşlık başlayınca, ortama göre (özellikle onun tepkilerıne göre) doğal gelişir laflar hıtaplar mevzular... dimi aplaa... :cool:
belkide sadece arkadaş kalsaydık beyaa da dersın ılerde... hatta nerden takıldım beya... da denebilir... çok karışık ve ince mevzuular beya... şans kısmet işi... :cool:

ben çikolata konusunu daha yeni çözdüm daciacı abim, hala şoktayım, ben melekmişim de haberim yokmuş hehealdığım tüm iltifatları hak etmişim ben yok yok, alçakgönüllü olamam bundan sonrahehe konu sahibi lütfen yanlış anlama, yaş vb etkenler var tabii, şu anda yaptığın fedakarlıklar ölçüyor muhtemelen sevgini, hep böyle devam etmezse ileride gülümseyerek hatırlarsınız:)

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
demiştim ya... :cool:

images
images
wcw0McufNeip6Ebi3YrpsWbM_NF6PcbyCEXAGI0-HkxMHZlc7w.jpgRkFuUNaxyg8Pl_Vun2Ju9PG1E9q0rAmRRk_dA3VndHQObJznJQ.jpg
images

Ekli dosyalar

• wcw0McufNeip6Ebi3YrpsWbM_NF6PcbyCEXAGI0-HkxMHZlc7w.jpg
    wcw0McufNeip6Ebi3YrpsWbM_NF6PcbyCEXAGI0-HkxMHZlc7w.jpg
    7.5 KB · Görüntüleme: 0

cobrasnake

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi öle bugun cikolata istedi getirmezsen yemek yemem dedi arabaların 2side evde değil havada bozuk yağmur yağdı yağıcam diyo istedi diye evden cıkdım yarı yolda yağmur başladı geride dönemedim cikolatasını aldım evine götürdüm ordan geri eve yürüdüm sırılsıklam oldum suan durumum cok kötü cakdırmıyorum
çikolata de abi:D

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş

böyle böyle şeyler yazıyorlar sonra odun erkekler artıyor, yok yahu erkek önemsediğini göstersin tabii kız nereden anlayacak yoksa ama karşılıklı olması, etki-tepki, elektrik-trafo konuları, iki tarafın da kalp ve de can taşıdığı unutulmaması gerekir sanırım:)

:eyv bu iyiydi, hem de bir anıya ait bir kelime olduğundan özel de olur.

images
bunu seçen olmamış...ıslık

3. ye zaten sözüm yok da bu kadından korktum ben kabus görücem yaa qw1

Ekli dosyalar

• wcw0McufNeip6Ebi3YrpsWbM_NF6PcbyCEXAGI0-HkxMHZlc7w.jpg
    wcw0McufNeip6Ebi3YrpsWbM_NF6PcbyCEXAGI0-HkxMHZlc7w.jpg
    7.5 KB · Görüntüleme: 0

rosenberq

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ablacım ben evlenince kızın annesine babasına anne baba diyeceğimi sanmıyorum dedirtemezlerde bundan eminim benim babamda dememiş bende demem bende deger verdiğim her insan icin herşeyi yaparım mesela siz aynı durumda olun ablam olun yengem teyzem olun ben bahane bulmazdım yağmur yağıyor sonra felan diye yeterki seveyim saygı duyayım ben seviyorum bu kızı kendiside biliyor bende istedi diye kırmadım gittim aldım

teşekkürler yorumlar için

tatang54

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
iyi geceler arkadaşlar benim bir sorum olacakdı
konusduğum görüşdüğüm ve ileriye yönelik plan kurduğum bir kız arkadaşım var var derken yanlış olmasın kız benim tarafımdan sevildiğini biliyor ama ben kıza cıkma teklifi etmedim neyse buraları gecelim ben bu kıza adıyla hitap etmek yerine canım tatlım bebişim demekde istemiyorum ki hiç demedim şükürler olsun ben buna bir lakap takmalıyım diye düşünüyorum ne bileyim prenses gibi felan ama kulağa hoş gelmeli ve kızmamalı biraz inatcı ve kızan bir yapısı var

isim herşeyden değerlidir kanımca diğerleri genelde hoşlarına gitsede yapmacık gelir arkadaşlar bile birbirine der çünkü ismine eklemeler kısaltmalar yapıp söyleyebilirsin :) (-oş falan filan)

19bao07

Bilgi Girilmemiş
ben fındık kurdum derim kız arkadaşıma :) tatlıdır (aslında pek guzel bısey degıl gercekte ama :D ) söylemesi tatlı geliyo işte :) belkı hosuna gider senınde :)

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hacı Abi Sen İpleri Salı Vermişsin, Azcık Sert Ol Hafiften'de Kro Havası Ver Şimdiden Böyle Yaparsa İşin İleride Çok Zor Bunu Söylemeliyim Sanırım o Kızarsa Sende Kız o Bağırırsa Sende Bağır İnceldiği Yerden Kopsun Anasını Satayım :eyv

rosenberq

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yok yapı meselesi ben kolay kolay kızmam sinirlenmem küfür etmem ama damara basılırsa cabuk sinirlenir cabuk soğurum yani ipler daima elimde olur ne kadar iyi davranırsam o kadar iyi ne kadar sert olursam o kadar kötü benim düşüncem